Dcéra prezidentky zožala ďalší úspech. Stala sa tvárou známej slovenskej značky, poukazuje na krásu všetkých ľudí

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (emma_caputova)

Dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej, Emma, opäť zažiarila. Po úspechu na móle sa najnovšie ukázala ako jedna z tvárí obľúbenej šperkárky Petry Toth.

Nová séria z dielne úspešnej slovenskej šperkárky Petry Toth reprezentuje krásu všetkých žien, ich vnútornú silu a jedinečnosť. Ukazuje, že v kráse neexistuje žiadne ale. Emma Čaputová nedávno čelila útoku na svoju modelingovú kariéru, kedy mnohí ľudia nechutne útočili na jej jedinečný vzhľad. Taktiež sa však obuli do toho, že je dcérou prezidentky a mylne sa domnievajú, že bez svojej mamy by úspech nedosiahla.

Jedinečný vzhľad

Opak je však pravdou. Emma Čaputová je výnimočná svojím vzhľadom a aj vyžarovaním. Jej odvážny krátky účes, ale aj výrazné znamienko na tvári vyvoláva záujem mnohých ľudí v módnom priemysle. Nedávno sa dokonca stala tvárou kozmetickej značky Noili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Toth (@petratothjewellery)

““Niektoré ženy musia byť krásne, aby boli milované. A niektoré musia byť milované, aby boli krásne… “ Predchádzajúci post je dôkazom toho, že stále nie sme všetci krásni a tolerantní a presne preto táto kampaň vznikla. Ak sa aspoň jedna žena alebo jeden muž zamyslel nad tým, že nám neprislúcha právo posudzovať vonkajší výzor človeka, tak to malo zmysel. Ďakujeme,” napísala Petra Toth na sociálnych sieťach.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Toth (@petratothjewellery)

Podľa jej slov je nová kolekcia šperkov oslavou sily a vnútornej krásy žien a názov bude niesť Krásna, krásna. Krása je jednoznačne bez podmienok a je dôležité, aby aj známe osobnosti ukazovali toto silné posolstvo.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: