Dcéry zosnulého Karla Gotta sa po dlhom čase objavili na verejnosti. Charlotte a Nelly zatienili aj svoju matku

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Od úmrtia maestra Karla Gotta uplynuli už dva roky. Napriek tomu, že verejnosť sa s touto skutočnosťou už zmierila, pre rodinu je to stále rana, ktorú jednoducho musia spracovať.

Kvôli koronavírusu sa odkladala aj premiéra dlhoočakávaného filmu Karel. V dokumentárnom filme účinkuje obľúbený spevák so svojou manželkou Ivanou a dvoma dcérami Charlotte a Nelly. Dokument je plný dojímavých, ale aj humorných scén a určite je určený pre všetkých, ktorí patrili k fanúšikom legendárneho speváka, ale aj pre tých, ktorí by sa chceli o jeho živote dozvedieť niečo viac.

Foto: profimedia

Zažiarili hlavne dcéry

Na slávnostnej premiére filmu nechýbalo množstvo známych osobností. Premiéry sa zúčastnila Jiřina Bohdalová, ale aj Dagmar Havlová, Juraj Jakubisko či Bolek Polívka. Samozrejme, nechýbala samotná Ivana Gottová a jej dcéry, 15-ročná Charlotte a 13-ročná Nelly. Práve tie na seba strhli všetku pozornosť. Už dávnejšie ich nikto nevidel na verejnosti a Ivana si stráži svoje a aj ich súkromie. Mnohých prekvapilo, ako vyrástli, ale aj to, že sa určite začínajú podobať na svojho otca.

Foto: profimedia

Mnohí ľudia si tiež všimli, že Ivana na verejnosti stále nosí čiernu farbu ako symbol smútku, a to aj napriek tomu, že od smrti jej manžela už prešli dva roky.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: