Ktorý deň v týždni ste sa narodili? Vypovedá to veľa o vašej osobnosti, minulosti, ale aj budúcnosti!


Tak, ako ovplyvňujú našu osobnosť hviezdy a ročné obdobia, v ktorých sme sa narodili, ovplyvňujú ju podľa astrológov aj dni, v ktorých sme prišli na svet. Týždeň má sedem dní, a aj preto existuje sedem definovaných typov osobností, ktoré na nás najviac sedia.

pixabay.com

Nedeľa

Ľudia narodení v nedeľu sú zväčša veľmi živí a radi sa páčia svojmu okoliu. Na druhej strane ale zbožňujú chvíľky, kedy môžu byť sami, no týchto momentov nie je veľa. „Nedeľní“ ľudia sú mimoriadne spoločenskí a citliví na vonkajšie podnety. Ľahko sa frustrujú a v takýchto obdobiach nechávajú veci nedokončené. Veľmi veľa pre nich znamená, čo si o nich myslí okolie. Najviac im pomáha, keď myslia pozitívne, čo je najmä v čase pretrvávajúcej melanchólie trochu problematické. Keď však pre nich vyjde slnko, dokážu svojou náladou ovplyvniť celý svet.

pixabay.com

Sobota

Ľudia, ktorí sa narodili počas „robotného“ dňa, sú aj v reálnom živote veľmi pracovití. Sú si istí v tom, do čoho sa púšťajú, majú radi, keď sú veci vopred naplánované a nie sú veľmi empatickí. Často ich označujú za tvrdých ľudí, ktorí sa radi povyšujú nad ostatných. Ich okolie ich vníma negatívne, pretože neradi dávajú rady a radšej si dobré veci nechávajú pre seba. Nie sú zlomyseľní, sú len trochu egoistickí. Čo im však treba pripísať k dobru je stopercentná zodpovednosť, svedomitosť, dôveryhodnosť, ale aj múdrosť.

pixabay.com

Piatok

Ľudia narodení v piatok sú veľmi tvorivé osobnosti, často sa vyznačujú láskou k umeniu, ale aj k charite. Pomáhajú, kde sa dá a svoj voľný čas radi trávia produktívne. Majú tendenciu byť chudobní, lebo buď veľa preflákajú, alebo rozdajú. Majú dobre vyvinutú intuíciu a sú zvláštnym druhov extrovertov. Väčšinou sú veselí, len máločo ich rozladí a dávajú veľký význam duchovným veciam. Nevedia sa vyrovnať s neúspechmi a potom sú dlho sklamaní. Ich životy často ovplyvňuje minulosť.

pixabay.com

Štvrtok

Ľudia narodení v štvrtok majú veľmi pozoruhodné črty. Sú veľmi charizmatickí a zároveň vodcovskí. V okolí vzbudzujú prirodzený rešpekt, no nie strach. Ich priatelia a príbuzní ich milujú, pretože v nich vidia vyššiu osobnosť, sú ambiciózni, no nie zlí. Sú takisto nezávislí a majú optimistický pohľad na svet, i keď navonok pôsobia veľmi pokojne, pre niektorých až zachmúrene. Svojmu okoliu, a aj každému, kto si to zaslúži, vzdávajú úctu. Vo voľnom čase sa radi nechajú strhnúť dobrodružstvom.

pixabay.com

Streda

Ľudia narodení v stredu milujú svoju prácu a milujú aj všetko ostatné, do čoho sa pustia. Sú to veľmi univerzálne osobnosti, ktoré si rozumejú takmer s každým, kto okolo nich prejde. Sú mimoriadne priateľskí a tolerantní. Vedia pohotovo reagovať a rýchlo sa učia. V podstate je pre nich takmer všetko hračka. Jediné, čo znášajú ťažšie, je utrpenie a takisto nemôžu ani cítiť chaos, nerozvážnosť alebo nezodpovednosť.

pixabay.com

Utorok

Ľudia narodení v utorok sú ovplyvnení chaosom. Sú negatívnejšie naladení, citlivo reagujú na kritiku, neznášajú na sebe všetky nedostatky, no ťažko o nich hovoria. Majú obrovské množstvo energie, no problémom je, že ju nemajú kde vybiť. Majú aj vysoké ciele, lenže aj tie je akosi ťažké dosiahnuť, akokoľvek premyslená môže byť taktika. Sú to však čestné a úprimné bytosti, snažia sa nikomu neublížiť, ani len slovíčkom. V okolí vzbudzujú ľútosť alebo túžbu po pomoci, ktorú vždy vďačne prijmú.

pixabay.com

Pondelok

Ľudia narodení v pondelok sú veľmi rodinne založení, kreatívni a hraví, no často celkom dezorientovaní. Neradi si veci nechávajú pre seba a majú potrebu všetko vykričať do sveta. V tom horšom prípade sú aj pomstychtiví, nevedia zniesť prehru a za nepríjemnosti majú tendenciu sa odplácať. Na túto nechvályhovnú vlasnosť by si však mali dávať pozor, pretože s každým sa zaobchádza tak, ako si zaslúži. Tieto osoby milujú úspech, a keď ho dosahujú, sú ako med. Často sú dobrí vodcovia a vynikajú v pozíciách riaditeľov alebo manažérov. Jednoducho si život vedia zariadiť tak, aby im z toho vždy aspoň niečo kvaplo.

Pozri aj: TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

zdroj: babskeveci.sk (M)


Komentáre

komentárov