Desaťtisíce ľudí hlasovali o najobľúbenejšie ženské celebrity nad 60 rokov. Do rebríčka sa dostala aj obľúbená česká speváčka

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: SITA/ TASR/AP

Mnohí ľudia označujú za povrchné hlasovania o kráse či obľúbenosti, no takéto rebríčky napriek tomu neustále vznikajú.

Keď príde na krásu a obľúbenosť, sú to veľmi subjektívne kategórie a každý má na to iný pohľad. Napriek tomu často zamrzí, že sa väčšinou hodnotia len známe osobnosti, ktoré majú okolo 30 rokov.

Ktorá Češka sa dostala do rebríčka?

Popritom je na svete naozaj množstvo krásnych, talentovaných a obľúbených žien, ktoré už majú viac ako 60 rokov. Portál Brightside informoval o online súťaži, kde si môžu ľudia zvoliť tú najobľúbenejšiu ženskú celebritu nad 60 rokov. Zapojilo sa už viac ako 35-tisíc ľudí a v rebríčku sa objavila aj obľúbená česká speváčka.

Známe herečky aj speváčky

Na 20. mieste sa nachádza obľúbená speváčka Helena Vondráčková, ktorá má 73 rokov. Na desiatom mieste sa umiestnila Bernadette Peters, herečka a spisovateľka, ktorá má 72 rokov. Deviate miesto obsadila herečka Jaclyn Smith. Na siedmom mieste je speváčka a herečka Olivia Newton-John, ktorá má 72 rokov, na šiestom zase 74-ročná Susan Sarandon.

Morgan Fairchild Foto: SITA

Na treťom mieste sa nachádza Jane Seymour, ktorá má 69 rokov, na druhom 66-ročná Christie Brinkley a prvé miesto má Morgan Fairchild, ktorá má 70 rokov. Rebríček sa však ešte stále môže meniť a ľudia, ktorí chcú zahlasovať, neustále pribúdajú. Čo hovoríte na rebríček vy? A koho z českých alebo slovenských žien by ste v tomto rebríčku chceli vidieť vy?

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: