Túto jednu vec zažijú kráľovské deti George a Charlotte tieto Vianoce po prvýkrát! O čo ide?


Aj kráľovská rodina túži prežiť vianočné sviatky podľa svojich predstáv. Rozpory teda neobišli ani Buckinghamský palác, a tak sa zdá, že minuloročné fiasko chce princ William svojej rodine vynahradiť. Deti tak podľa všetkého strávia Vianoce s celou rodinou v sídle Sandringham House.

Po minulom roku, kedy sa princ George rozhodol hľadať darčeky ešte pred Štedrým večerom, sa jeho rodičia princ William a vojvodkyňa Catherine rozhodli, že tentoraz darčeky pred očami malého zvedavca ukryjú lepšie. Okrem toho ich už nestrávia tak, ako minulý rok, u Kateiných rodičov.

Credit to whoever made this

A post shared by Prince George of Cambridge 💜 (@princegeorgepictures) on

Kráľovnej sa to podľa všetkého dotklo a porušila tak tradíciu trávenia sviatkov v sídle Sandringham, kam za ňou cestovala celá rodina. Na sviatky ostala jednoducho v Buckinghamskom paláci. Tento rok sa princ William rozhodol, že skutok napraví a svojej babičke a deťom pripravil Vianoce, na aké asi tak skoro nezabudnú.

Sviatočný Sandrigham

Kráľovná sa podľa slov svedkov minulý rok vyjadrila, že chápe rozhodnutie vojvodkyne Catherine, ktorá chcela tráviť Vianoce aj so svojou rodinou. Očividne toto rozhodnutie však nechápala až tak dobre, keďže porušila rodinnú tradíciu a zrejme na truc ostala sviatkovať v Buckinghamskom paláci. Tento rok sa Sandringhamu nebude musieť vyhnúť a stráviť Vianoce podľa svojich predstáv.

Wishing a very happy 70th wedding anniversary to Her Majesty The Queen and His Royal Highness The Duke of Edinburgh.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Príde za ňou totiž celá rodina, vrátane pravnúčat princeznej Charlotte a princa Georga. Vojvodkyňa Catherine, ktorá s princom Williamom čaká tretieho potomka, tak prežije niekoľko dní v spoločnosti tradičných hier a pravdepodobne aj snúbenice princa Harryho, Megan Marklovej. Tá totiž dostala oficiálne pozvanie, aby vianočné sviatky strávila s kráľovskou rodinou.

Úbohá Megan má podľa všetkého z takejto rodinnej spoločnosti trochu strach. Oporou jej bude vraj len Catherine, ktorá si ešte prvotný stres pamätá ako včera. S rodinou mala tiež stráviť prvé Vianoce ešte ako slobodná, čím jej kráľovná mala preukázať svoju veľkorysosť.

Kráľovské slávnosti budú tradične spojené s bohoslužbami, rodinnými posedeniami a nekonečnými hrami určenými pre deti. Medzi inými sa budú hrať aj kráľovnine obľúbené „šarády“. Pozvaných je 20 hostí, ktorí sa majú zúčastniť nielen slávností, ale aj sviatočného obeda a rozbaľovania darčekov. Nuž, tak sa zdá, že kráľovná vie, ako si zariadiť, aby bolo všetko tak, ako si to predstavuje.

Dokázali by ste tráviť najkrajšie sviatky roka tak, ako by vám niekto nalinkoval? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Kate Middleton sa objavila po boku princa Williama v divadle a opäť ukázala rastúce tehotenské bruško. Napovedá farba jej šiat pohlavie dieťatka?

zdroj: babskeveci.sk (M), goodtoknow.co.uk


Komentáre

komentárov