Zbystrite pozornosť! Ak je vaše dieťa narodené v jednom z týchto znamení, pravdepodobne máte doma malého génia

KatkaR Horoskopy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo vyrastie z vášho milovaného potomka? Aká bude jeho osobnosť, hodnoty alebo akú prácu bude vykonávať? Všetky tieto veci sú síce ešte otázkou ďalekej budúcnosti, no už teraz môžete zistiť, či vám doma nevyrastá budúci vedec, doktor alebo diplomat. Stačí, keď sa pozriete do nasledujúcich riadkov a podľa mesiaca narodenia vášho dieťaťa môžete zistiť, či práve jeho znamenie zverokruhu patrí medzi tie najinteligentnejšie. 

Prirodzene inteligentní Blíženci

pixabay.com

Blíženci sú mnohými astrológmi považovaní za jedno z najinteligntnejších znamení celého zverokruhu. Deti narodené v dátumoch od 21. mája do 21. júna sú nielen šarmantné a dynamické, ale oplývajú aj veľmi vysokým intelektom. Tieto vlastnosti im vydržia od útleho detstva až do dospelosti. Za prirodzený rozvoj ich myslenia a intelektu môžu vďačiť najmä významnému vplyvu planéty Merkúr. Je však dôležité, aby ste vedeli, že pokiaľ sa vaše dieťa narodilo práve v znamení blížencov, v budúcnosti mu nebudú blízke typické vedecké výpočty a rovnice. Naopak, bude mať zmysel pre detail a veľkú dávku empatie, vďaka čomu bude svojím okolím považované za láskavého a dobrosrdečného človeka. Vďaka všestrannej nadanosti sa bude rozvíjať aj jeho umelecká stránka, a preto môže nájsť uplatnenie práve v tejto oblasti. Samozrejme, nie je vylúčené, že sa mu bude skvele dariť aj ako vynálezcovi či vedcovi.

Po poznaní túžiaci Vodnári

pixabay.com

Vodnár sa vyznačuje vysokou úrovňou analytickej inteligencie, čo znamená, že v budúcnosti mu môže byť namerané veľmi vysoké IQ a jeho kognitívne schopnosti budú na veľmi dobrej úrovni.

Ak máte doma malého vodnára, možno vás niekedy trochu zarmúti, že vaše dieťa nie je typický objímací maznáčik a nebaží po fyzickej blízkosti. Nemajte však strach, práve naopak. Dôvod je totiž taký, že vodnári sú príliš zamestnaní objavovaním a skúmaním všetkého naokolo a chcú tomu venovať maximum svojho času. Možno sa niektorým ľuďom bude zdať jeho správanie zvláštne, no vy môžete byť pokojná, pretože vodnári sú práve vďaka svojej túžbe po poznaní často považovaní za géniov.

Ambiciózne a precízne Panny

pixabay.com

Panny sú, podobne ako blíženci, ovplyvnené planétou Merkúr, a preto sa deti narodené v tomto letnom znamení môžu pýšiť skvelým racionálnym a analytickým premýšľaním. Charakteristickým znakom pre tieto deti je dokonalosť – avšak nie z dôvodu, že by boli dokonalé, ale preto, že pravdepodobne nepoznáte nikoho, kto by dokázal a bol ochotný vynaložiť toľko úsilia a snahy na to, aby dokonalosť dosiahol. Deti v znamení panny dokážu rýchlo a pohotovo reagovať a v každej situácii premyslia všetko až do posledného detailu. V prípade, že sa do niečoho pustia, im nič nezabráni v tom, aby to úspešne dokončili. Túžba po úspechu, dokonalosti a veľká ambicióznosť ich totiž ženie vpred. Ak sa však domnievate, že sa bez rozmýšľania pustia do hocičoho, ste na omyle. Panny totiž nerobia nič zbytočne, nezmyselne a bezcieľne! Nakoľko sa snažia všetky svoje poznatky preniesť a využiť i v praxi, výborne sa im darí najmä v oblasti medicíny alebo astrofyziky.

Emocionálne inteligentní Škorpióni

pixabay.com

Ak je vaše dieťa narodené v znamení škorpióna, v budúcnosti sa bude môcť spoľahnúť na svoju prirodzenú intuíciu – ako psychicky silne senzitívny človek má totiž schopnosť čítať v ľuďoch a situáciách ako v otvorených knihách. Dokáže veľmi dobre skrývať svoje pocity a myšlienky, pretože nedá dopustiť na svoje súkromie. Práve z tohto dôvodu sa vám nikdy nestane, že by vaše dieťa prezradilo nejaké tajomstvo. Nakoľko škorpióni majú silne vyvinutý zmysel vnímania, dokážu najlepšie zo všetkých znamení pochopiť fungovanie sveta ako celku a zhodnocovať rôzne situácie realisticky a rozumne. Škorpióni stopercentne dôverujú svojim silným inštinktom, vďaka čomu sú smelí a nebojácni.

Tak čo, našli ste v zozname aj znamenie svojho potomka a môžete potvrdiť, že uvedené informácie sa skutočne zhodujú s realitou? Dajte nám vedieť.

Pozri aj: Tajomstvo odhalené! Toto je dôvod, prečo princ William nenosí svadobnú obrúčku

Katuš, popsugar.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: