Na leto som si k moru kúpila nové plavky, ktoré sú mi teraz už úplne na nič. Za všetko môže tento nápoj na chudnutie, vďaka ktorému som schudla až o 2 veľkosti!


Je pravda, že v lete chceme vyzerať v plavkách čo najlepšie, no nie len v tomto ročnom období sa chceme cítiť skvele. Nejde len o číslo, ktoré nám ukazuje osobná váha, dbať by sme mali aj o svoje zdravie a celkovú pohodu. Netrápte svoje telo nezmyselnými diétami a správnu životosprávu s dostatkom fyzickej aktivity doplňte nápojom na detox. Váš organizmus sa vám určite poďakuje. 

pixabay.com

Doprajte svojmu telu vitamínovú bombu plnú živín a zdraviu prospešných látok, s ktorou navyše schudnete. Tento nápoj si zamilujete a okrem straty nadbytočných kilogramov sa budete cítiť ozaj skvele. Zbavíte telo škodlivín a ešte si aj pochutnáte na sviežom kokteily.

Nápoj je správnou voľbou aj pre posilnenie imunitného systému, na ktorý by ste nemali myslieť len v chladnom zimnom počasí. Tráviace ústrojenstvo si tiež príde na svoje a vás prekvapí naštartovaný metabolizmus. Nečakajte a túto zázračnú kúru si pripravte podľa nasledujúceho receptu.

Budeme potrebovať:

1 banán

1 polievková lyžica strúhaného zázvoru

2 polievkové lyžice naklíčeného ľanového semienka

150 g mrazených alebo čerstvých čučoriedok

1 veľká hrsť špenátu

100 ml minerálnej vody

sovkusom.ru

Všetky suroviny rozmixujte v mixéri. Nepripravujte si väčšie množstvo smoothie, ako denne spotrebujete. Vyhnite sa skladovaniu v chladničke a radšej si doprajte vždy čerstvý nápoj, ktorý obsahuje najviac vitamínov a zdraviu prospešných látok.

Smoothie pite namiesto raňajok ale dopriať si ho môžete i v čase obeda alebo večere. Kokteil veľmi zasýti, takže sa nebudete musieť trápiť hladom, ako je to pri bežných diétach. Nezabudnite ani na pitný režim a už na druhý deň po vypití tohto smoothie budete cítiť príjemný nával energie.

Pozri aj: Myslela si, že na čele má obyčajnú pigmentovú škvrnu. Ak vás od opaľovania neodradia tieto šokujúce fotografie, tak potom už nič!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), sovkusom.ru

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov