Dídžej sa opil ešte pred deviatou večer. Slovenky sa podelili o najhoršie a najlepšie zážitky zo svadby

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Svadba je sama o sebe neuveriteľným zážitkom. Mnohí ľudia sa na tento deň tešia celý svoj život, iní zase preferujú malý a intímny obrad.

Teraz sa na facebookovej stránke Priznania žien objavil príspevok, v ktorom žena vyzýva ľudí, aby povedali tie najlepšie a najhoršie zážitky zo svadby. Niektoré sú skutočne na popukanie.

Vtipné a smutné príhody a poznámky

“Svadby sú super, teš sa a nehľadaj problém. Moja bola skvelá, zábavná a manžel bol tiež unesený. A určite si teraz pochvaľuje aj jeho druhá manželka.”


“Len sa vydaj aspoň po čase môžeš povedať aj to som si vyskúšala.”


“Vydávala som sa v celosvetovej pandémii… potrebuješ k tomu viac!?”

Foto: unsplash

“Stav na správneho DJ. Žiadny kamarát, aby sa neopil. Moja kamoška NEVESTA si musela odohrať svadbu sama.”


“My sme sa brali v októbri a ten deň bol len náš bol len o nás, a tak sme si ho patrične užili, ak chceš svadbu maj ju, či tam bude 100 ľudí alebo len 10, nikto ti nedá presný návod na to, ako si urobiť váš najkrajší deň najkrajším.”


“Bola som na svadbe ako svadobný hosť, sedeli sme s partnerom na balkóne v kultúrnom dome, a išla som dole na toaletu a spadla som so schodov. Akoby to nestačilo, stiahla som so sebou ešte jedného chalana.”


“Určite sa vyvaruj srandistom v kostole. To keď sme boli kamoška na svadbe a môj manžel ten musí proste vždy a všade trepnúť. No a keď farár vzal tú veľkú knihu a otváral ju, že ide niečo prečítať, tak môj manžel na plnú hubu: ,,Bo*a, to ide celé prečítať?” klasika ľudia sa začali smiať a ja som sa skoro od hanby prepadla.”

Foto: unsplash

“Nám sa opil DJ. O deviatej už bol KO. Našťastie, rodina nesklamala a hudba bola.”


“Hlavne nezabudni dať mužovi obrúčku ako ja.”


“My sme mali obidvaja 18-nást, ja už tehotná… no a ten môj (teraz už ex) si s každým pripíjal, až kým ho chlapi nemuseli odniesť na izbu.”

Máte aj vy nejaký veselý zážitok zo svadby? Pochváľte sa nám v komentároch.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: