Dievčatko sa narodilo s hustými tmavými vlasmi. Nebudete veriť, ako vyzerá dnes

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Profimedia

Niekedy sa sami čudujete, aké dieťatko sa narodí. Niektoré matky občas žartujú, že si po pôrode mysleli, že to dieťa vôbec nie je ich. Deti sú však aj možnosťou, ako sa čo najlepšie pochváliť.

Samanthe a Terrymu sa podľa Unilad narodila krásna dcérka Nell Purser-Barriff, ktorá mala na hlave neuveriteľne husté čierne vlasy. Pre rodičov to bol celkom šok, pretože jej starší brat Cole sa narodil ako blonďák. Vlásky jej neustále rastú a už ich má na hlave naozaj poriadne veľa. “Bol to taký šok. Najmä preto, že jej brat je taký iný, svetlá pokožka aj vlasy. Sú proste protiklady. Viem, že to znie brutálne, ale aj počas sona mi hovorili, že by mala mať veľa vlasov. Keď sa však narodila, nečakala som, že to bude až tak. Ľudia nám hovorili, že jej nakoniec vlasy vypadnú, ale ony neustále rastú,” povedala Samantha.

“Bol to šok. Samantha a ja sme neboli veľmi vlasaté bábätká, takže by sa nedalo povedať, že to je v rodine,” pridal sa Terry. Nell sa podľa rodičov veľmi rada s vlasmi hrá a stále si ich chytá. Jej vzhľad je neobvyklý a spôsobuje, že sa pri nich často zastavia aj cudzí ľudia, ktorí im hovoria, aká je krásna. “Raz sa pri mne zastavila žena, ktorá povedala, že to je to najkrajšie dieťa, aká kedy videla a že má krásne vlasy.” Nanešťastie, jej starší brat je veľmi často prehliadaný, čo sa týka cudzích ľudí a nenesie to najlepšie. Samantha však tvrdí, že neustála pozornosť po čase Nell prekáža.

“Zastavila sa pri nás jedna stará žena, ktorá dobrých 10 minút obdivovala Nell a predtým, než sa otočila a odišla pozrela na Colea a povedala: Och, áno, aj ty si roztomilý.” Malú Nell prezývajú aj Kim Jong-un, pretože má vlasy presne ako on. Rodičia však dúfajú, že táto prezývka sa časom vytratí.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: