Dievčatko sa opýtalo Kate, prečo nevyzerá ako princezná Elsa z Ľadového kráľovstva. Jej odpoveď vás dostane

Foto: instagram/thingsofroyals

Manželka princa Williama Kate sa stáva verejnosťou čoraz viac obľúbenou. Na internete nájdete množstvo príbehov, ktoré len potvrdzujú to, aká vojvodkyňa Kate naozaj je. People teraz informoval o ďalšej veci, ktorá jej fanúšikov naozaj veľmi teší. 

Móda kráľovskej rodiny je už dlho pod drobnohľadom stylistov, ale aj ľudí, ktorí sa chcú svojím štýlom priblížiť ich vzhľadu. Veľmi často sa im to aj darí, keďže nie všetky veci, ktoré si Kate alebo jej švagriná Meghan oblečú, sú finančne náročné. My vám prinášame dôkaz, že aj samotná vojvodkyňa, manželka princa Williama, je len obyčajná žena, čo dokazuje aj výberom oblečenia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate & Meghan (@kensingtonduchesses),

Recyklácia šiat

Samotná Kate však teraz zaujala nielen výberom svojich šiat na slávnostnú večeru v londýnskej reštaurácii Spring v Somerset House, ale aj tým, že na sebe tieto šaty už raz mala. A to v roku 2016, kedy odovzdávala cenu Art Fund Museum of the Year. Je teda jasné, že recyklácia oblečenia Kate nie je cudzia, napriek tomu, že nepísané pravidlo hovorí, že by sme nemali chodiť na akcie dvakrát v tých istých šatách. Slávnostná večera sa konala pri príležitosti týždňa prevencie závislostí, kde mala vojvodkyňa aj slávnostný príhovor.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TwinsofRoyalTea (@twinsofroyaltea),

Od oviec rovno na večeru

Pred večerou si však Kate stihla ešte aj ušpiniť ruky, keď podľa People strihala ovce vo vidieckej časti Anglicka, v Cumbrii. Tam stretla dve malé dievčatká, ktoré jej doniesli kvety. Aj keď sa hanbili, Kate sa im snažila prihovárať. Otec dievčatiek povedal, že sú z toho všetkého veľmi rozrušené, pretože sa tešia, že ich vidia. „Je to predsa princezná. A ty miluješ princezné,“ povedal otec jednej zo svojich dcér.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TwinsofRoyalTea (@twinsofroyaltea),

Princezné nenosia vždy len šaty

Po chvíľke sa opäť otočil na vojvodkyňu a povedal: „Chce, vedieť, či budete mať na sebe šaty princeznej Elsy.“ Kate mu na to odpovedala: „Ja viem, mrzí ma to. Mám nohavice a kabát, pretože sa idem pozrieť na ovečky.“ Kate však bola oblečená perfektne napriek tomu, že to neboli šaty princeznej Elsy z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton (@catherinemiddletonn),

Toto s malou Charlotte nejde

Kate dokonca pochválila aj účes, ktorý obe dievčatká mali. Boli to zapletené francúzske vrkôčiky, z ktorých bola nadšená. „Snažila som sa ich ráno urobiť Charlotte, ale nedopadlo to veľmi dobre,“ povedala. O Williamovi a Kate je známe, že chcú mať deti blízko pri sebe, vojvodkyňa sa počas cesty vyjadrila, že dúfa, že prídu dosť skoro, aby ich stihli vyzdvihnúť zo školy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: