Dnes by ste ich nespoznali. Takto sa zmenili hlavné hrdinky obľúbeného seriálu Čarodejnice

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Moviestillsdb

Pamätáte si na obľúbený seriál Čarodejnice? Tri sestry, najmocnejšie dobré čarodejnice na svete majú silu, ktorá rastie a vyvíja sa v priebehu ich života. V každej časti odolávali silám zla a jednotlivé série sledovali aj vývoj ich osobného, často milostného života.

Prue, Piper a Phoebe sú tri hrdinky, ktoré sme kedysi zbožňovali. Viete však, čo je s nimi dnes a ako vyzerajú? Sestry Halliwellové žili v San Franciscu a každý deň bojovali s démonmi. Niektoré herečky s nimi bojovali aj v skutočnom živote.

Alyssa Milano ako Phoebe

Foto: Moviestillsdb

Alyssa Milano je herečka, ktorá má korene aj v Taliansku. K herectvu sa dostala úplnou náhodou, keď ju pestúnka vzala so sebou na konkurz muzikálu. Na začiatku kariéry účinkovala najmä v reklamách a divadle. Najviac ju však preslávila práve rola Phoebe, čarodejnice, ktorá mala vidiny a vedela, čo sa stane v krátkej budúcnosti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alyssa Milano (@milano_alyssa) on

Dnes sa venuje svojej rodine, no bola aj tvárou kampane „Metoo“, kde verejne vystupovala s prednáškami a šírila osvetu v téme sexuálneho obťažovania žien. Stále sa venuje herectvu a môžete ju vidieť napríklad vo filmoch Šťastný Nový rok alebo Patológia.

Shannen Doherty ako Prue

Foto: Moviestillsdb

Herečku Shannen Doherty môžete poznať najmä zo seriálu Beverly Hills 90210. Hovorí sa, že práve počas natáčania tohto seriálu mala dosť zlú reputáciu, keďže ako vychádzajúca hviezda mala pár nepríjemných káuz a incidentov. Režisér seriálu Čarodejnice ju nakoniec zo seriálu vyhodil, kvôli arogantnému správaniu a konfliktom s kolegami. V seriáli tretia sestra umrela.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Počas jej života sa objavili informácie o jej rakovine prsníka, ktorá sa neskôr rozšírila aj do lymfatických uzlín. Podstúpila mastektómiu a podrobila sa chemoterapii. O tejto chorobe sa nebojí rozprávať a taktiež sa stala verejne známou osobou, ktorá šíri osvetu o zdraví žien.

Holly Marie Combs ako Piper

Foto: Moviestillsdb

Holly Marie Combs je herečka, ktorá sa preslávila seriálom Čarodejnice. Neskôr bola dokonca jeho producentkou. Momentálne sa venuje svojim trom synom a stále sa objavuje v niektorých seriáloch. Vidieť ste ju mohli napríklad v Pretty Little Liars.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝓒𝓱𝓪𝓻𝓶𝓮𝓭 💖 (@halliwell_sisters3) on

V rozhovore pre magazín ePregnancy Holly priznala, že fajčí od svojich pätnástich rokov. Fajčiť však prestala, len čo zistila, že je prvýkrát tehotná.

Stratená sestra Paige

Foto: Moviestillsdb

Do seriálu Čarodejnice neskôr pribudla aj herečka Rose McGowanová, ktorá stvárnila postavu Paige. Tá sa v seriáli objavuje ako dávno stratená mladšia nevlastná sestra Piper a Phoebe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rose McGowan (@rosemcgowan) on

Herečka kedysi randila napríklad s Marilynom Mansonom, kontroverzným spevákom. Takisto sa angažuje v boji proti sexuálnemu zneužívaniu žien. Nedávno verejne vystúpila proti Harveymu Wensteinovi, kedy priznala, že ním bola zneužívaná a obťažovaná.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: