Do Moniky Bagárovej sa začalo navážať množstvo mamičiek. Má však pre ne tú najlepšiu odpoveď

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (bagarovamonika)

Každé bábätko je iné a každému vyhovuje niečo iné. Asi však žiadna komunita nie je taká plná kritiky, ako sú práve mamičky.

Svoje o tom vie aj Monika Bagárová, ktorá bežne zdieľa maličkosti zo svojho súkromia a taktiež aj svoju dcérku Rumiu. To nebýva bežné, pretože mnohé známe osobnosti nechcú ukazovať svoje deti. Na Instagrame si však mnohé mamičky všimli, že jej dcérka chodí spávať dosť neskoro a že má priam prehodený režim.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Hromadne odpovedala

Na jej sociálnych sieťach odpovedala hromadne na otázky ostatných mamičiek. “Píšete mi maminky, jesli má režim a jak to má malá se spánkem přes den. Spinká 3x denne a máme režim (alespoň přes ten den). Zkoušela jsem variantu dát ji spinkat 2x denně i 1x denně. Stejně má večer energii a nechce se jí spát. Teď jsem ji ukázala, že všichni spí prošla jsem s ní celý byt a potichu ji řekla, že už musíme taky spinkat.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Nevyžiadané rady

“No zabralo to. Když jde spát tak pozdě, vzbudí se na kojení 2x a vstáva mezi 9-10 alespoň, že tak, protože teď to s ní teprve začína být fuška, stále leze, objevuje, vymýšlí, stoupá si. Člověk musí být stále v pozoru a věnovat se ji na 100 % a to je občas náročný… pre sebe moc času už nenajdu… Ale to vubec nevadí, protože to k tomu patří a je to největší láska na světě.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Občas jej dokonca mamičky píšu “dobre mienené” rady, no Monika má vlastný spôsob na to, ako sa s takýmito radami popasovať a sama dobre vie, že si musí nájsť sama spôsob, ktorý jej a aj jej dcérke vyhovuje.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: