Do očisteného avokáda pridal uvarené vajíčko. Lepšiu vec som nikdy nejdela


Chcete vyskúšať na raňajky, či večeru niečo nové a skutočne veľmi dobré? Určite si nenechajte ujsť tento rýchly a ľahký recept. Niekedy je v jednoduchosti (a najmä v rýchlosti) krása a pri tomto recepte budete potrebovať len 3 veci. Prípravu zvládne každý a chuť je vynikajúca. Vyskúšajte sami.

avokado
youtube.com

Budete potrebovať:

avokádo

vajíčko

anglickú slaninu

Postup:

Najskôr je potrebné spracovať vajíčko. Máte dve možnosti. Buď ich dáte variť do vriacej vody na približne 6 minút, čo je naozaj jednoduché, alebo si ich pripravíte tak, ako je vo videu, to znamená, že vajíčko rozbijete do vriacej vody s trochou octu a zamiešate. Vyberiete ho asi po dvoch minútach. Úvod je teda plne vo vašej réžii.

Avokádo rozkrojte na polovicu,očistite od šupky a kôstku vyberte. Vajíčko vložte do vnútra a obe polovice spojte. Avokádo obaľte do slaninky a opečte na panvici z každej strany. Potom už len stačí zakrojiť, ochutnať a už nebudete chcieť na raňajky nič iné. Dobrú chuť.

Tu si môžete pozrieť video, ktoré vám pri príprave pomôže.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), youtube.com

Viac rýchlych a netradičných receptov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));