Do šupky z mandarínky pridala olej a vytvorila peknú zimnú dekoráciu aj do vášho bytu


Myslíte si, že má šupka z mandarínky svoje využitie? Ak je vaša odpoveď na túto otázku nie, povieme vám, že sa mýlite. Teraz vás presvedčíme, že šupku z mandarínky sa určite vyhadzovať neoplatí.

Nasledujúce video vám ukáže, ako si z nej môžete vytvoriť pekný svietnik, ktorý bude navyše zanechávať v byte naozaj peknú mandarínkovú vôňu a dodá vašej domácnosti peknú atmosféru. Samozrejme že môžete využiť aj šupku z pomaranča.

zdroj: babskeveci.sk

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));