Dojemné odkazy do neba. Deti princa Williama a Kate napísali odkazy zosnulej princeznej Diane

Foto: TASR archív

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge zdieľali sériu neuveriteľných listov od svojich troch detí pre zosnulú princeznú Dianu na Deň matiek, ktorý sa v Británii oslavuje 14. marca.

Ako uvádza portál Hello Magazine, ručne písané odkazy pre princeznú Dianu zverejnili na svojom oficiálnom účte na Instagrame. “Milá babička Diana, šťastný deň matiek. Veľmi ťa ľúbim a myslím na teba vždy, posielam veľa lásky od Georga xxx,” napísal 7-ročný George a nakreslil aj obrázok. Princezná Charlotte taktiež napísala: “Milá babička Diana, myslím na teba v Deň matiek, veľmi ťa ľúbim.” Aj najmladší Louis nakreslil obrázok.

Nádherné kresby

Príspevok na sociálnych sieťach sprevádzala správa: “Deň matiek bude tento rok opäť iný. Množstvo z nás bude odlúčených od svojich blízkych, ale tešíme sa na obdobie, keď budeme môcť svoje mamy opäť objať. Pre tých, ktorí zažívajú smrť, môže byť dnešok obzvlášť náročný. Každý rok George, Charlotte a Louis každý rok na Deň matiek vyrábajú karty, ktoré im pripomínajú ich babičku Dianu, pre Williama.”

Zároveň pridali vetu, že nech sú okolnosti akékoľvek, myslia na všetkých počas Dňa matiek. Fanúšikovia samozrejme milé gesto okomentovali a napísali, že je to krásny spôsob, ako si uctiť Dianu. Zároveň zverejnili aj fotografiu koláča, ktorý pre svoju mamu Kate vyrobili deti.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: