Dojemné pohľady do minulosti a krásne slová od manželky. Prvé zábery z filmu o Karlovi Gottovi vás chytia za srdce

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto Youtube: BontonfilmCZ

O chvíľu to bude rok, čo svet opustil milovaný Karel Gott, ktorého zvykli nazývať aj maestrom. Zomrel v kruhu svojich najbližších na akútnu leukémiu.

Jeho verných fanúšikov, ale aj ostatných ľudí zasiahla správa o jeho smrti 1. októbra 2019, krátko pred polnocou. Ako sme vás informovali už v inom článku, s rakovinou bojoval už v roku 2015 a zdalo sa, že v roku 2016 nad ňou definitívne zvíťazil, no neskôr sa vrátila v plnej sile. 80-ročný spevák bol od roku 2008 ženatý s Ivanou Gottovou, s ktorou mal dve deti Charlotte a Nelly. Okrem toho mal dve dcéry ešte z predchádzajúcich vzťahov. Mnohých chytila za srdce pieseň, ktorú minulý rok naspieval spolu so svojou dcérou Charlottou.

Úžasné zábery

Mnohí ľudia pieseň Srdce nehasnou brali ako rozlúčkovú a zdá sa, že sa nemýlili. Veľmi veľa fanúšikov očakávalo, že o legendárnom Karlovi Gottovi sa nakrúti v najbližšej dobe film, čo potvrdil aj portál Glob ešte v decembri minulého roka. Najnovšie zverejnil BontonfilmCZ na svojom Youtube prvý oficiálny trailer k filmu Karel, ktorý má mať premiéru 15. októbra tohto roka.

Premiéra už v októbri

“Celovečerní dokumentární film Karel přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor,” uviedol Bontonfilm.

Tešíte sa na film o Karlovi Gottovi?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: