Doma som mala staré poháre na víno a šampanské, ktoré len stáli v skrini. Na Vianoce ich vždy využívam takto a je to úplne geniálne!


Myslím si, že vínové poháre alebo tie na šampanské má doma asi každý. Nájdu sa u vás však aj nejaké staršie súpravy, ktoré už nevyužívate a len vám stoja v skrini a zapadajú prachom? Alebo máte sklenené vázičky, ktoré sú väčšinu času prázdne? Mám tu pre vás geniálne inšpirácie, vďaka ktorým im vdýchnete nový život. Absolútne by mi nenapadlo, že sa dajú využiť na vianočnú výzdobu. Slávnostný stôl bude vyzerať krásne a vás to nebude stáť takmer nič. Všetko, čo potrebujete, máte totiž doma.

Pozri aj: Keď je pečenie radosťou: 20+ krásnych „urob si sám“ inšpirácií na vianočné koláčiky a medovníčky

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));