Dominika Cibulková a Ivana Gáborík ukázali postavy po pôrode. Obe trávia leto v populárnej slovenskej destinácii

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (iversanns/domicibulkova)

Mnohí ľudia sa kvôli koronavírusu rozhodli dovolenkovať na Slovensku. Aj keď leto nás všetkých zvykne zlákať niekam do tepla a hlavne k vode, veľa ľudí nebezpečnosť situácie odradila.

Niektoré známe osobnosti však predsa len zvolili more, hoci sa nevybrali do hotelov a preplnených rezortov. Príkladom je aj naša najznámejšia tenistka Dominika Cibulková a manželka hokejistu Mariána Gáboríka, Ivana Gáborík. Oba páry sa vybrali tento rok na dovolenku do Chorvátska, čo dokumentovali vo veľkom aj na svojich sociálnych sieťach.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Súkromné lietadlo a luxusné jachty

Dominika Cibulková vyrazila do Dubrovnika súkromným lietadlom, takže jej malý Jakub sa prvý raz viezol na dovolenku skutočne luxusne. Ivana Gáborík zase spolu so svojou dcérou Bellou trávili čas na luxusnej jachte. Napriek tomu, že ich možno mnohí ľudia kritizovali za cestu do zahraničia, je dôležité poznamenať, že oba páry netrávili čas v hoteloch a vybrali si taký spôsob pobytu, ktorí ich od obyvateľov krajiny čo najviac oddelil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Postavy po pôrode

Fanúšikom však neuniklo, že obe vyzerajú v plavkách neuveriteľne dobre, na to že neprešlo ešte tak veľa času od pôrodu. Napriek tomu, že zhodiť tehotenské kilogramy pre nikoho nie je jednoduché, obom ženám fanúšikovia píšu, že vyzerajú neuveriteľne dobre a majú postavy, ako keby ani nerodili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Pre obe je pohyb veľmi dôležitý a po ukončení šestonedelia Ivana na svojej sociálnej sieti zverejnila príspevok, v ktorom objasňuje, že sa už nevie dočkať, kedy sa opäť vrhne do cvičenia. “Bye Bye šestonedelie. Ani si nedokážete predstaviť, ako sa opäť teším na cvičenie, na ten nával endorfínov. Počas tohto obdobia som dala dole 4kg, strava striktne 5x denne.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Za celé obdobie som nemala žiadnu svoju obľúbenú čokoládu, horalku, milu atď. (sama nechápem), len kvalitné domáce koláče, za čo ako inak vďačím mamine, babke a svokričke, ktoré ma zásobovali. Ešte mám pár kg navyše oproti pôvodnej váhe. Aaale cítim sa super, mám pestrú stravu, veľa energie na Bellu. A to je dôležité, nie?” napísala vtedy na Instagrame.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: