Dominika Cibulková mnohých ľudí prekvapila. Toto oznámila svojim fanúšikom na sociálnych sieťach

Foto: Instagram (domicibulkova)

Dominika Cibulková patrí medzi známe mamičky, ktoré sú za každý svoj krok posudzované a hodnotené. Napriek tomu si z kritiky ťažkú hlavu nerobí a najnovšie sa rozhodla všetkým oznámiť zaujímavú novinku.

Ako uvádza na svojich sociálnych sieťach, rozbieha obchod s detským oblečením. Dominika si potrpí na oblečenie a nie raz sa objavila v luxusných kúskoch od svetoznámych značiek či výborných slovenských návrhárov. Najnovšie si budú môcť mamičky kúpiť pre svoje ratolesti niečo aj z jej obchodu.

Obchod s detským oblečením

“Jakubko mi ukázal svet a lásku, o ktorej som netušila, že existuje… samozrejme, popri všetkých povinnostiach, ktoré k materstvu patria, som ale nezabudla na moju ďalšiu vášeň, a to je láska k móde, cez Jakubka som sa dostala k bábätkovskej-detskej móde a zistila som, že mi niečo u nás chýba, pekný obchod, kam by som sa chcela vracať a so značkami, ktoré sa mi páčia, preto sme sa rozhodli s mojím dobrým kamarátom a stylistom otvoriť multibrand, kde sa budeme cítiť dobre a budeme prinášať veci a značky, ktoré sú naše najobľúbenejšie a Jakubko v nich vyrastá a sprevádzajú ho od narodenia aj vám…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Interiér obchodu a celá identita značky #babyJ je veľmi jemná a odráža všetko, čo mi pripomína Jakubka, keď bol ešte úplne malé bábätko… a samozrejme, že obchod sa nemohol volať inak ako po ňom – Baby J, pretože práve on bol dôvod celého tohto nápadu. Dúfam, že budete rovnako nadšení ako my a tešíme sa na vás,” napísala.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: