Dominika Cibulková ukázala postavu po sviatkoch a fanúšikovia sú nadšení. Týmto záberom prekvapila

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (domicibulkova)

Dominika Cibulková niekoľkokrát priznala, že na svojej postave musí poriadne makať. Ako športovkyňa mala vždy veľmi peknú postavu a bolo vidieť, že na sebe pracuje aj potom, čo s profesionálnym tenisom skončila.

Teraz však zverejnila na svojom Instagrame fotografiu, ktorou mnohým vyrazila dych. Teraz ukázala opäť fotografiu v odvážnom outfite, avšak vyslúžila si veľkú dávku pochvaly. To, že schudla, priznala už v novembri a svojim fanúšikom aj prezradila, ako sa jej to podarilo. Vtedy odpovedala na otázku, koľko kilogramov schudla.

Za chudnutím je tvrdá drina

“Neviem presne na kg, ale cítim to na oblečení – od pôrodu to bude ale určite aj 15 – 20 kg. Bohužiaľ, nie som typ, ktorý chudne sám od seba ani kojením, ani prechádzkami s kočíkom, ale nie je horšia vlastnosť ako sebaľútosť, to maximálne neznášam a opovrhujem ňou,” odpovedala na otázku. Zároveň tiež dodala, že za tým, ako vyzerá, je jednoducho tvrdá drina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Jej slabosťou je podľa nej strava a vždy musí mať všetko dopredu pripravené, aby nevymýšľala. Ďalej na sebe neustále pracuje a cvičí. Čiže, pre ňu je najdôležitejší práve pohyb. Čo hovoríte na jej fotografiu v odvážnom outfite?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: