Dominika Cibuľková zverejnila fotku svojho syna v plnej kráse. Všimnete si ten detail aj vy?

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (domicibulkova)

Naša najznámejšia tenistka Dominika Cibulková privítala na svete svojho prvého syna v polovici júna. Malý Jakub rastie ako z vody, o čom svedčia aj fotografie, ktoré zverejňuje na sociálnych sieťach.

Najnovšie zverejnila nádhernú fotografiu malého Jakubka a fanúšikovia hneď zaregistrovali, že malý vyzerá úplne ako jeho otec, Dominikin manžel Michal Navara. Čo si o tom myslíte vy? Na koho sa podobá podľa vás?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Ukončila kariéru

Naša najznámejšia tenistka minulý rok ukončovala svoju kariéru a hoci mnohí tipovali, že je to aj preto, lebo sa chce venovať rodinnému životu, nepotvrdila to. Napriek tomu o pár mesiacov neskôr oznámila svoje tehotenstvo, ktoré bolo sledované fanúšikmi, ale aj neprajníkmi. Tí si našli naozaj množstvo vecí, ktoré na Dominike skritizovali. Od umelých nechtov, cez príliš odvážne fotografie s bruškom.

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Ťažkú hlavu si z toho nerobí

Na niektorých fotografiách na sociálnych sieťach si Dominika musela dokonca vypnúť komentáre. Zastal sa jej aj známy návrhár Lukáš Kimlička, ktorý trefne opísal správanie žien, ktoré si navzájom neprajú.

Foto: profimedia

Dominiky sa však zastali aj ďalšie známe osobnosti. Je pravdou, že argumentovať tým, že niekto sa stane zlou matkou len preto, lebo má umelé nechty, je naozaj nevhodné. Dominika si však z kritiky od neznámych ľudí ťažkú hlavu nerobí.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: