Dominika Cibulková zverejnila fotografiu s Jakubkom a fanúšikovia sú nadšení. Hneď si všimli túto vec

Foto: Instagram (domicibulkova)

Tehotenstvo našej najznámejšej tenistky Dominiky Cibulkovej, bolo skutočne ostro sledované. Mnohí ľudia kritizovali každý jej krok a hoci si z toho väčšinou vôbec nič nerobila, urážky, ktorým musela čeliť, boli často naozaj cez čiaru. 

Svetoznámej tenistky sa zastal aj módny návrhár Lukáš Kimlička, no aj mnohé ďalšie známe osobnosti. 14. júna tohto roka však spolu s Michalom Navarom privítali na svete svojho prvého potomka, syna Jakuba. Život každej ženy sa po narodení dieťaťa zvykne obrátiť naruby. Inak to nie je ani v prípade Dominiky, ktorá si tehotenstvo užíva, no jednoduché to nie je. Dôkazom je aj fotografia, ktorú najnovšie zverejnila na svojom Instagrame.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Instagram verzus realita

Fotografia, kde ukazuje, ako to vyzerá na sociálnych sieťach a aká je skutočná realita, si získala na jej profile naozaj veľa fanúšikov. Ako píše v popise, na prvej fotografii pózujú s kočíkom, prechádzajú sa okolo a Jakubko spí ako malý anjelik, kým na druhej fotografii ju dostala realita a Jakub bol nervózny, plakal a musela ho z kočíka vybrať, respektíve nevedela, čo držať skôr či kočík, Jakuba alebo cumeľ. „To je skutočný život, ľudia, nenechajte Instagram, aby vás oklamal,“ napísala so smajlíkmi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Nepovažujte sa za neschopné

Je príjemné, keď známe Slovenky poukazujú na to, ako vyzerá skutočné materstvo. Mnohé ženy sa potom považujú za neschopné matky, pretože pózovanie na sociálnych sieťach je iné, ako je skutočný svet. Nezáleží na tom či ste známa, alebo neznáma osobnosť, deti majú svoje dni, presne tak isto, ako každý z nás. Preto by ste nemali predpokladať, že dieťa známej osobnosti je lepšie alebo horšie ako to vaše. Taktiež by ste nemali samú seba pokladať za zlú matku. Ako môžete vidieť, aj známe Slovenky bojujú v materstve s tým, s čím každá jedna mamička.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: