Dostali ich do rozpakov! Kate Winslet a Leonardo DiCaprio zachytení na spoločnej dovolenke. Jedná sa o pokračovanie lásky z filmu Titanic?


Malebné Francúzsko si užíva množstvo turistov, no pri dvoch z nich spozornie hádam každý novinár. Fotografovi sa podarilo zachytiť Leonarda DiCapria a Kate Winslet užívajúcich si skvelé počasie na dovolenke v malebnom Saint-Tropez a ihneď sa z toho stala téma číslo jedna. Ide stále o dlhoročné priateľstvo jedných z najznámejších hercov alebo si je pár bližší ako obvykle?

Jack and Rose in 1997 vs 2017.

A post shared by Savage 🍒 (@rauhlslut) on

Hollywoodske hviezdy nikdy neuniknú pozornému objektívu fotografov, ktorí sú im nanešťastie vždy v pätách. Rozruch posledných dní majú na svedomí herci z ikonického filmu Titanic. Film Jamesa Camerona nepriniesol len pohľad na udalosť z dejín, režisér bol i tvorcom lásky na filmovom plátne, ktorú s hlavnými hrdinami prežíval takmer každý.

Katastrofický koniec filmového Jacka a Rose dojal milióny ľudí po celom svete. O to väčšou senzáciou je prichytenie Leonarda DiCapria a Kate Winslet na spoločnej dovolenke. Žeby sa ľúbostný príbeh tohto páru zrodil nanovo aj v reálnom živote?

#LeonardoDiCaprio enjoyed some poolside fun with bff, #KateWinslet, in St.-Tropez 🏝🏊 (📸: Backgrid)

A post shared by POPSUGAR Celebrity (@popsugarcelebrity) on

Akoby to bol nejaký paralelný vesmír, v ktorom sa Rose a Jack opäť stretli.

Všetci priaznivci filmového počinu Jamesa Camerona istotne jasajú a dvojici prajú všetko dobré. Ide však o skutočný zamilovaný pár alebo sú si herci len veľmi blízkymi priateľmi? Prípadov, kedy sa milenci z filmov stali párom aj v reálnom živote, je predsa veľa.

42-ročný herec nemal o priazeň žien nikdy núdzu. Žeby sa z jeho o rok mladšej kolegyne stala i partnerka? Od premiéry Titanicu už síce uplynulo 20 rokov, no podľa slov personálu si je dvojica rokmi stále bližšia.

Bok po boku sa objavili v Leonardovej vile v Saint-Tropez a fotografovi neuniklo ich puto. Obaja vyzerajú spokojní a dokonca vidieť i dotyky. Práve kvôli tomu sa začalo špekulovať o vzťahu, ktorý už nie je len kamarátstvom.

Podozrenia o vzťahu tejto dvojice sa však neobjavili prvýkrát. Už po premiére Titanicu, ktorý zožal neuveriteľných 11 Oscarov, sa k sebe herci mali blízko. Otázky o vzťahu však stále s úsmevom zamietli pod koberec, a keď ich v priebehu rokov videli na verejnosti, hovorilo sa len o pevnom kamarátstve.

Dovolenková atmosféra, Kate a Leonardo v plavkách a rozprávkové prostredie Saint-Tropez. Mohlo by sa zdať, že je to dokonalá partnerská idylka. Média však tieto reči vyvracajú faktom, že obaja herci sú v súčastnosti zadaní.

Team Kate & Leo #jackandrose #titanic #leodicaprio #katewinslet #leonardodicaprio #jackdawson #rosedewittbukater

A post shared by Titanic 1997 (@titanicofficialmovie) on

Aj keď je Leonardo známy svojimi krátkymi vzťahmi s mladými modelkami, o ktoré núdzu zjavne nemá, rodená Angličanka Kate je už päť rokov šťastne usadená. Po dvoch predchádzajúcich manželstvách, z ktorých má dve deti, si po tretíkrát povedala áno s Nedom Rocknrolom, ktorý je otcom jej tretieho dieťatka.

Áno, Leonardo a Kate by boli skutočne rozprávkovým párom a akýmsi pokračovaním Rose a Jacka. Takýto príbeh však asi i naďalej ostane len želaním niektorých priaznivcov tohto filmového páru. Hercom želáme veľa šťastia v osobnom živote a nech im to pevné priateľstvo vydrží naveky.

 

Pozri aj: Myslela si, že na čele má obyčajnú pigmentovú škvrnu. Ak vás od opaľovania neodradia tieto šokujúce fotografie, tak potom už nič!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), ofigenno.com


Komentáre

komentárov