Drzosť, aká sa len tak nevidí. Žena predstierala rakovinu, aby dostala od ľudí peniaze

Kristína Hagarová Ešte viac
smutok

Foto: pixabay

V súčasnosti sa robí množstvo rôznych zbierok, pokiaľ to človek potrebuje. Choré detičky, nevyliečiteľné choroby, ľudia sa snažia urobiť všetko, aby pomohli.

To však dáva priestor a možnosť aj podvodníkom, ktorí sa snažia využiť dobrotu druhých ľudí. Portál Mirror informoval o Nicole Elkabas, ktorá je obvinená z údajných neoprávnene získaných peňzí na dovolenky v zahraničí a rôzne lístky na zápasy. 42-ročná vytvorila stránku na Go Fund Me, kde sa vydáva za obeť rakoviny vaječníkov.

Predstierala rakovinu

Stránka mala opísať Nicole ako matku jedného dieťaťa, krásnu dcéru a milujúcu matku, ktorej bolo ochorenie nedávno diagnostikované. Pridala dokonca aj fotografiu, na ktorej leží na nemocničnom lôžku pod dekou. Fotografia však mala byť vyhotovená, keď podstúpila operáciu žlčníka. Peniaze, ktoré vyzbierala, však podľa prokurátora nevyužila na liečbu, ale na svoj životný štýl.

VOCÊ VIU ISSO?

Uma mulher, de 42 anos, fingiu ter câncer de ovário e arrecadou R$ 320 mil para gastar com luxo. Ela…

Uverejnil používateľ GIRO Serra Streda 11. novembra 2020

 

Gynekológ to popiera

Gynekológ, na ktorého sa odvolávala, poprel jej tvrdenia, že by jej diagnostikoval rakovinu. Dokonca povedal, že nikdy nebola jeho pacientkou a nikdy ho v nemocnici ani na klinike nenavštívila. Ona sama mu vraj zavolala, aby mu o diagnóze povedala, ale keď počul o zbierke, začal ju podozrievať z podvodu. Samotná Nicole však popiera, že by si rakovinu vymyslela a tvrdí, že peniaze určite nezneužívala. Celkovo na zbierke dostala cez 45 000 libier.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: