Dušan z Najväčšieho víťaza schudol počas šou neuveriteľných 60 kíl. Dokázal si udržať váhu alebo opäť pribral?

Lucia Horáková Ešte viac

Vďaka markizáckej šou Najväčší víťaz, v ktorej sa pred televíznymi kamerami rozhodlo chudnúť niekoľko obéznych súťažiacich, sa väčšine z nich zmenil život a dokázali zabojovať so svojimi prebytočnými kilami.

Jedným z najúspešnejších účastníkov tejto šou, bol aj Dušan Jánošík, ktorý sa dokonca prebojoval až do veľkého finále, kde mu víťazstvo ušlo skutočne len o chlp.

Na začiatku súťaže vážil 21-ročný Dušan 153,6 kg, no usilovným tréningom a dodržiavaním odporúčanej stravy, dokázal schudnúť krásnych 61 kíl a vďaka šou sa z neho stal príťažlivý mladík.

Dušan na svojej postave naďalej pracuje, čo môžeme vidieť aj na jeho Instagrame, kde neustále pridáva aktuálne fotky. „A ako si kráčam, tak premýšľam, že aké sú zrazu tie kopce malé a ľahko zdolateľné. A tak som si uvedomil, že tie kopce sú stále rovnaké, to len, keď som tu bol naposledy, tak to som si niesol ešte jedného človeka na chrbte,“ zveril sa Dušan pri jednej fotke, ktorú pridal na svoj Instagram.

Dušan je teda ďalším dôkazom, že keď sa niečo skutočne veľmi chce, všetko sa dá dokázať.

Pozri aj: Vypočujte si nádherný hit z filmu Zrodila sa hviezda. Očaril ľudí po celom svete a toto je dôvod, prečo láme rekordy

Lucy

0
Komentovať (0)