Dvaja lekári zaspievali známy hit od Johna Lennona. Hrdinovia dnešných dní ním povzbudili celý svet

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Instagram (doctor.elvis.francois)

Svet sa zmenil zo dňa na deň. Koronavírus zastavil naše životy a mnohým ich aj zmenil. Lekári aj sestričky sú v plnom nasadení, no vážiť by sme si mali aj ostatných, ktorí stále ostávajú v práci a robia všetko preto, aby boj s ochorením vyhrali.

Elvis L. Francois je lekár, ktorý zachraňuje životy, no svojím pacientom dokáže vždy vyčariť úsmev na tvári. So svojím kolegom vytvoril video, ktoré má povzbudiť ľudí na celom svete. O peknom príbehu informoval portál Popsugar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Doctor Elvis (@doctor.elvis.francois) on

Hlas chirurga všetkých prekvapil

Doktor Francois je ortopéd a chirurg a pracuje v nemocnici v Minnesote. So svojím kolegom, chirurgom Williamom Robinsonom uverejnili na Instagrame video, kde spolu prespievali pieseň od Johna Lennona Imagine. William Robinson hrá na klavíri a doktor Francois spieva. Mnohých prekvapilo, aký má lekár krásny hlas.

Video si okamžite získalo srdcia mnohých ľudí a doslova ho považujú za nový liek na dušu. „Nasledujúce mesiace budú skúškou, kedy sa otestuje sila nášho zdravotníckeho systému. Prídeme o mnoho životov. Lekári budú pod enormným stresom, budú chcieť zachrániť tisíce životov. Ale v týchto temných časoch nič nežiari viac, ako ľudská duša,“ napísal pod príspevok doktor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Doctor Elvis (@doctor.elvis.francois) on

„Na kolektívnom boji je niečo krásne. Krása dnešných dní je v tom, že jediný spôsob, ako prekonať túto pandémiu je to, že sa všetci spojíme. Sestry, lekári, študenti, vedci, politici, vodiči, pokladíci, pracovníci v továrňach a podobne. Prekonať to bude ťažké, no jedna vec je istá. Dokážeme to len spolu.“

Doktor Francois je známy tým, že svojím pacientom často v nemocnici spieva. Toto video však nesie veľké posolstvo a mal by si ho pozrieť každý, kto potrebuje trochu svetla do dnešných tmavých čiernych dní.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: