Dohromady spojil tri palety a zavesil ich na strom. Toto budete chcieť aj vy


Keď si spomeniem na letné popoludnie, predstavím si, že ležím niekde na záhrade v tieni, so studeným nápojom v ruke. Chcete svoju záhradu obohatiť o niečo jedinečné? Niekto kupuje nové kvetináce, postaví bazén a pravidelne kosí trávnik. Tento muž si vyrobil nádhernú hojdačku, ktorá bola vyrobená kreatívne z drevených paliet a vyrobiť si ju môžete aj vy.

Na výrobu budete potrebovať tri drevené palety.

palety2
reddit.com

Prvý krokom je urobiť operadlo.

palety3
reddit.com
palety4
reddit.com

Na palety umiestnime šrouby a háčiky, aby všetko dobre držalo pokope a aby sme hojdačku mohli zavesiť.

palety5
reddit.com

Ak máte nové palety, budú už obrúsené. Staršie bude potrebné obrúsiť a až následne na to ich môžete namaľovať ľubovoľnou farbou.

palety6
reddit.com

Pokračovanie na ďalšej strane…

horoskop-april

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));