Dwayne Johnson sa tajne oženil a Bon Jovi je hrdina. Pozrite si 7 najpozitívnejších správ tohto týždňa

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: instagram (TheRock/jbjsoulkitchen)

Počas týždňa sme vám priniesli množstvo článkov. Opäť sme sa snažili informovať vás o všetkom, čo by vás mohlo zaujímať. Aj tento raz vám prinášame sedem najpozitívnejších správ, ktoré sa tento týždeň udiali.

Bon Jovi rozdáva jedlo zadarmo

Populárny spevák Jon Bon Jovi má srdce na správnom mieste. Otvoril si reštauráciu, kde sa môžu chudobní ľudia zadarmo najesť. V menu nemajú žiadne ceny.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Soul Kitchen (@jbjsoulkitchen) on

Spoločnosť rozdáva rastlinky zadarmo ku každému nákupu

Spoločnosť  Woolworths spustila program, z ktorého by si mohlo brať príklad aj Slovensko. V rámci programu Discovery Garden získa každý zákazník, ktorý nakúpi za viac ako 40 dolárov (približne 36 eur), rastlinu. Celý článok si môžete prečítať TU.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Guide to Sustainable Living (@sustainable.living.guide),

 

Fotografia s krásnym príbehom dojíma ľudí po celom svete

Nie je nič nezvyčajné, keď sa na sociálnych sieťach stane fotografia virálnou. Napriek tomu sa však niekedy stane, že takáto fotografia nie je len niečo senzačné, ale skrýva v sebe posolstvo, ktoré všetkých chytí za srdce. Článok s nádherným príbehom si môžete prečítať TU.

Staré chaty premenili na krásne moderné bývanie

Nie je vidiek ako vidiek. Vo svete má sťahovanie sa mimo veľkých miest stále stúpajúci trend. Staršie chaty alebo opustené domy dostávajú nový život a pod rukami šikovných architektov sa menia na sen každého z nás. Článok si môžete pozrieť TU.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený therock (@therock),

Známy herec sa tajne oženil, za ženu si zobral dlhoročnú priateľku

Dwayne „The Rock“ Johnson oznámil, že si zobral svoju dlhoročnú priateľku Lauren Hashian v tajnom obrade na Havaji. 47-ročná hviezda zdieľal túto správu na svojom Instagrame. Celý článok si môžete prečítať TU.

Slávny pár fanúšikom oznámil skvelú novinku

Americký filmový režisér Quentin Tarantino sa po prvý raz stane otcom. Potomka čaká so svojou manželkou – izraelskou modelkou a speváčkou Daniellou Pickovou. Celý článok si môžete prečítať TU.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Quentin Tarantino (@tarantinoxx),

Umelkyňa vytvára nádherné kresby, ktoré vykresľujú lásku z tých najkrajších uhlov

Láska je všade okolo nás, len treba mať otvorené oči. Zobraziť sa ju rozhodla aj ilustrátorka, ktorá na Instagrame vystupuje ako dina.odess. Tieto kresby sú plné lásky, citlivosti a nehy. O tom, že láska naozaj existuje vás presvedčia aj vtedy, keď ste na ňu už zanevreli. Článok si môžete pozrieť TU.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dina Odess (@dina.odess),

Ktorá zo správ tohto týždňa sa vám páčila najviac?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: