Egyptský horoskop: Ľudia narodení v máji sú rodinne založení a v živote šťastní, no mali by si dávať pozor na…

Monizz Horoskopy

Starí Egypťania verili, že osobnosť človeka a jeho život boli predurčené tým, v ktorom znamení sa narodili. V súčasnosti ešte stále existuje veľký počet tých, ktorí sa pri hľadaní svojho osudu prikláňajú k astrológii. Tej najlepšie rozumeli najstaršie kultúry sveta. Medzi najvýznamnejšie dodnes patrí Čína, Kelti a predovšetkým Egypťania.

0
labioguia.com

Egyptský horoskop z východu Zeme vás dokáže nasmerovať a ukázať vám vašu osobnosť, poslanie a životnú filozofiu, ktorou by ste sa mali uberať. Nájdite svoje egyptské znamenie a spoznajte, čo ste o sebe nevedeli.

Deti Amon Ra, boha plodnosti (30.január až 1.marec)

Ľudia narodení v znamení Amona oplývajú vysokou inteligenciou, odvahou a vynaliezavosťou. Sú veľmi opatrní a rozvážni. Nikdy im v dome nechýbajú peniaze. Sú diplomati, dokážu rýchlo myslieť a pohotovo reagovať. Nenávidia narúšanie ich vlastného súkromia a milujú slobodu. Majú vysoko vyvinutý šiesty zmysel, podobne ako mačky, milujú tajomno a sú veľmi kreatívni. V láske potrebujú rovnako silného a dominantného partnera, aby mohli stále s niekým bojovať. To im dodáva vášeň a silu do života. V živote sa však často stretávajú s nepochopením, pretože chcú všetko riadiť a od druhých vyžadujú trpezlivosť.

2
labioguia.com

Deti Mut, bohyne ukrivdených (2.marec až 3.apríl)

Títo ľudia sú celý život spojení s tvrdou prácou a nadľudskou trpezlivosťou. Nedokážu sa zastaviť, sú veľmi produktívni a neustále majú rýchle tempo. Majú veľa fyzickej energie a sily, preto sú do vysokého veku veľmi neúnavní. Sú trpezliví, majú zmysel pre metodiku, lenže sú veľmi tvrdohlaví. Na lásku idú pomaly, svoje city neukazujú pokým nemajú absolútny pocit bezpečia. Napriek tomu, že väčšina z nich sú introverti, majú mimoriadne schopnosti druhých presvedčiť takmer o čomkoľvek. V súkromí sú romantickí, emocionálni, ale aj idealistickí. Majú súcit s tými, čo potrebujú pomoc a ich poslaním je učiť ostatných k obete.

Deti Eset, bohyne štedrosti (4.apríl až 6.máj)

Títo ľudia sú veľkí stratégovia a sú až nebezpečne inteligentní. Dostanú väčšinou všetko, čo chcú. V druhých vyvolávajú rešpekt, ktorý však nevedno pomenovať. Niektorí ich milujú, iní zasa nenávidia. Sú považovaní za vodcovské osobnosti, a preto vedia ľudí nielen presvedčiť, ale aj motivovať. V láske sú, naopak, celkom iní. Sebectvo, s ktorým vystupujú pred ostatnými v pracovnom a spoločenskom živote, doma celkom odkladajú. Často však nerešpektujú druhých a radi dávajú najavo svoju moc. Milujú výzvy a sú mimoriadne konkurencieschopní, nezávislí a dynamickí. V starobe často trpia neurózami, ktoré sú spôsobené ich celoživotnou túžbou všetko vlastniť. Musia riadiť svoju impulzívnosť, aroganciu, ale aj pýchu.

1
labioguia.com

Deti Hórus, boha nebies (7.máj až 8.jún)

Patria k nim ľudia, ktorí hľadajú bezpečie a pokoj. Väčšinou sú to skromní a starostliví ľudia. V Egypte ich nazývajú aj zástupcami plodnosti, pretože sú mimoriadne rodinne založení. Zvyčajne sú veselí, ľudia ich majú radi, no sú tvrdohlaví. Radi a ľahko sa zamilujú sami do seba, často sú impulzívni a neraz aj domýšľaví. Títo ľudia milujú slobodu a nezávislosť od druhých. Nie sú ideálnymi partnermi pre svoju prelietavosť, no keď si založia rodinu, hniezdo už nikdy neopustia. Často ich považujú za ťahúňov spoločnosti. Ich poslaním je organizovať, pracovať a plniť si svoje sny.

Deti Geb, boha materstva (9. jún až 12. júl)

Ľudia narodení v tomto znamení symbolizujú múdrosť a hlboké porozumenie. Majú moc piatich elementov a milujú hudbu a tanec. Všetko robia naplno a sú rodenými bohémami. Majú tendenciu byť večne mladí a nerešpektujú konvencie. Často sa búria proti všetkému, čo podľa nich zotročuje ich ducha. V pracovnom živote sú veľmi vplyvní, milujú ľudí a rôzne kultúry. Sú zvedaví a vždy príjemní. V láske sú rovnako nestáli ako v živote. Musia sa naučiť zvládať svoju netrpezlivosť, úzkosť a častú nervozitu pri nezdaroch. V niektorých životných oblastiach sú ľahko ovplyvniteľní.

Deti Sachmet, strážkyne podsvetia (13. júl až 14. august)

Ide o ľudí, ktorí sa v živote nedokážu životom až tak prebíjať. Majú len pár priateľov, zato horlivých a pravých. Sú mimoriadne šikovní, no nevedia sa presadiť, preto sú spoločnosťou často zaznávaní. Ich výsadami sú však láska, ktorú dokážu rozdávať, harmónia, ktorú dokážu okolo seba vytvárať a porozumenie, ktorým si získavajú priateľov. Niekedy sa poddávajú pesimizmu a smútku, ľahko odpúšťajú a chápu, že každý môže zlyhať. Milujú deti, zvieratá a sú to romantické duše. Poskytujú svojmu okoliu teplo domova a dodávajú druhým vieru  v pravé hodnoty.

Deti Toth, vtáčieho boha (15. august až 16. september)

Majú tendenciu byť lojálni, priateľskí a odhodlaní. Niekedy bývajú bezohľadní, často však nie vedome a už vôbec nie s cieľom ublížiť. Radi diskutujú a preukazujú svoje vedomosti a rozhľad. Chýba im však diplomacia, preto sa mnohým môžu zdať neznesiteľní. Radi sú stredobodom pozornosti, radi rozprávajú svoj príbeh a radi žnú úspechy. Milujú svoju rodinu, no od partnera očakávajú, že ich bude neustále zahŕňať pozornosťou. Sú autoritatívni a hrdí, konajú vždy v popredí. V živote majú jednoznačné vodcovské poslanie.

3
labioguia.com

Deti Sutech, brata boha Hóra (17. september až 20. október)

Symbol poslušnosti a rešpektu sa vzťahuje na deti Sutecha, brata boha Hóra. Synovia Sutecha sú úprimní a veľmi silní, no majú neraz ťažký život. Napriek tomu sa z neho dokážu tešiť, i keď nie prehnane. Nemajú radi konflikty, sú od prírody pacifisti. Radšej ostávajú bez povšimnutia a sú tak spokojní. Neradi prijímajú zodpovednosť, preto sú vynikajúci ako administratívni zamestnanci, nie ako riaditelia, ani vedúce osoby. V láske milujú intenzívne a svoje emócie ukazujú všade naokolo. Ich poslaním je liečiť ubolené duše a pomáhať ostatným. Musia sa však naučiť prekonávať svoj strach a neistotu a viac sa spoliehať sami na seba.

Deti Osiris, boha podsvetia a Mesiaca (21. október až 25. november)

Tí, ktorí sa narodili v znamení boha Osiris, inak nazývaného aj Usir, sú považovaní za symboly šťastia. Vďaka tomu im ide všetko od ruky. Sú rýchli, inteligentní, radi motivujú okolie a všade vyhrávajú. Dokážu vyriešiť akýkoľvek spor. Sú veľmi egocentrickí, pyšní a vedomí svojej dokonalosti. Neraz sú inovátormi, podnikateľmi, ktorí si myslia, že všetko dokážu lepšie ako ostatní. Sú mimoriadne ambiciózni. Svetu však neslúžia sami. Na to, aby boli výkonní, potrebujú stálu podporu rodiny a priateľov. Neradi trpia a neznesú sklamanie.

Deti Anubis, sprievodcu do podsvetia (26. november až 28. december)

Ľudia narodení v tomto znamení sú statoční a obdivovaní. Nikdy nebojujú ak sa cítia napadnutí alebo vidia nebezpečenstvo, ktoré by im mohlo uškodiť. Mávajú ťažkosti s prosperitou v práci. Sú však vnímaví, presvedčiví aj výreční. Čo im však spôsobuje problémy v rodine, je tvrdohlavosť. Ani v láske nie sú ideálnymi partnermi, pretože sú neromantickí a na to, aby vyjadrili svoje city, potrebujú veľa času. Musia sa naučiť rešpektovať normy a poriadok a pracovať s väčším zanietením. Takisto by mali prestať pesimisticky zmýšľať.

4
labioguia.com

Deti Hathor, bohyne žien a zasvätených (29. december až 29. január)

Verní rodine a domovu, ochrancovia a milujúci rodičia. Sú síce trochu netrpezliví, no mávajú silnú, rozhodnú a odvážnu povahu. Sú súťaživí, čo ich vedie k lepším a lepším výkonom. Nedokážu predstierať emócie. Ak povedia, že milujú, potom to tak naozaj je. Sú veľmi optimistickí a radi riskujúl no väčšinou im to vychádza. V láske potrebujú partnera, ktorý podnieti ich zvedavosť a bude s nimi zdieľať ich dobrodružstvá. Musia sa učiť kontrole nad sebou samým, eliminovať úzkosti a konať realistickejšie k životu.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), labioguia.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: