Erotický horoskop: RYBY


Ľudia narodení v znamení Rýb sú veľmi priateľskí a často sa ocitajú v spoločnosti veľmi odlišných ľudí. Sú nesebeckí, vždy ochotní pomôcť druhým bez toho, aby dúfali, že za to dostanú niečo späť. Ryby sú vodné znamenie a toto znamenie sa vyznačuje najmä empatiou a vyjadrovaním emócií.

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Rak a Škorpión. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Pannou.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Ryby sú stelesnením romantiky. Majú radi čipku, sviečky, kvetinové vône a čokoľvek romantické. Chcú byť milovaní a chránení. Sú veľmi energickí a všetko prežívajú cez pocity a z veľa vecí sú až rozčarovaní. Len ťažko oddeľujú skutočnosť od fikcie a ešte ťažšie čelia každodenným praktickým úlohám. Ryby vyžarujú akúsi auru sexuálneho tajomstva. To je to, čo priťahuje všetkých mužov v okolí. Ženy narodené v tomto znamení sú fascinujúce aj bez toho, aby sa o to snažili. Ich emócie sú ako na horskej dráhe. Nikdy však nestrácajú vieru vo svojho partnera a svoje schopnosti. Znesú veľa negatívneho, no ak je potreba, udrú veľmi tvrdo.

Ryby sú veľmi kreatívny ľudia a so svojou fantáziou dokážu veľmi dobre zaobchádzať. Vyjadrujú sa prostredníctvom hudby a iného umenia. V sexuálnom vzťahu sú veľmi obetavé a dávajú svojmu partnerovi všetko, po čom túžia.  Problém však je, že nedokážu celkom dobre odkomunikovať svoje vlastné potreby, preto často bývajú sklamané. Nie však z partnera, ale zo seba.

Obľúbená sexuálna poloha:

Ľudia narodení v znamení Rýb milujú predohry. Dokážu im venovať veľa času, pričom dokážu jemne hladiť, dráždiť, masírovať a vášnivo bozkávať celé vaše telo. Najobľúbenejšia poloha je misionárska, no nebránia sa ani rôznym iným. Radi odďaľujú orgazmus a ako partneri vás dokážu doviesť k viacerým za sebou. Patrí k majstrom v masturbácii, volí i neobvyklé techniky sebeukájania.

zdroj: babskeveci.sk


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));