Ešte sa ani nenarodila a už má pre ňu luxusný darček: Toto má Meghan Markle pripravené pre svoju dcéru

Foto: profimedia

Dostali ste od svojich rodičov alebo starých rodičov nejaké dedičstvo? Alebo máte niečo špeciálne odložené pre svoje deti? Meghan Markle je už pripravená. 

Ako uvádza portál The Sun, počas rozhovoru s Oprah Winfrey Meghan Markle a princ Harry oznámili, že čakajú dievčatko. Teraz tiež upozornili na to, že Meghan v roku 2015 počas rozhovoru uviedla, že dúfa, že svojej dcérke raz odovzdá Cartier hodinky, ktoré majú hodnotu 4 800 libier. Meghan si kúpila hodinky Cartier Tank Française po tom, čo zistila, že bude nakrúcať tretiu sériu seriálu The Suits.

Urobila si radosť

“Keď som zistila, že budeme nakrúcať tretiu sezónu, cítila som, že je to taký míľnik, preto som sa na to vykašľala a dopriala som si ich. Na zadnú stranu som nechala vyryť pre MM od MM a plánujem ich jedného dňa venovať svojej dcére. To je to, čo urobí kúsky zvláštne, keď je tam spojenie,” povedala. Samozrejme, znamenať to malo darček od nej, pre ňu, vzhľadom na iniciály.

Veľmi sa tešia

Obaja sa už na dievčatko veľmi tešia, pretože je podľa nich super, keď majú aj dievča aj chlapca. Samozrejme, okamžite sa objavili špekulácie o tom, ako sa bude dievčatko volať. Je však viac než len isté, že ani teraz sa princ Harry a Meghan nebudú držať protokolu a vyberú si meno, aké budú sami chcieť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: