Exmanžel napísal po rozvode list budúcemu partnerovi svojej ženy. Dojal všetkých, ktorí ho čítali

Monizz Ešte viac

Avocats Famille Gatineau Séparation Divorce

Keď sa títo dvaja ľudia brali, mysleli si, že prežívajú najšťastnejší deň v živote. No keď sa rozvádzali, ich pocity boli celkom iné. Napriek tomu neboli ani prví, ani poslední, a preto sa s bolestivým rozchodom každý vysporiadal po svojom. V prípade manžela to bolo priam dojemné.

pixabay.com

Pre partnera mojej exmanželky

„Ty, ktorý budeš partnerom mojej bývalej manželky.

Má strašný strach z pavúkov, takže ak dostaneš SMS, že sa musíš okamžite vrátiť domov, aby si zabil malé stvorenie, ber to vážne. Ak to neurobíš, existuje riziko, že do tej miestnosti už nikdy nebude chcieť vstúpiť.

Je to veľmi introvertná žena. Niekedy ti nebude hodiny odpovedať na správy a niekedy vypne všetko aj na niekoľko dní. Neber to nikdy osobne. Jednoducho musí tráviť čas sama so sebou, aby ste sa jeden z druhého navzájom nezbláznili.

Je tiež veľmi žiarlivá. Naozaj je žiarlivá. Vtedy sa jej hnedá farba očí zmení na tmavozelenú. Nenávidí túto svoju vlastnosť a nenávidí seba za to, že sa tak správa. No nevie to inak, preto pamätaj, že tá miluje a potrebuje len počuť, že ty to pociťuješ rovnako.

Potrebujem vedieť, že jej máš čo dať. Ak nedokážeš jej lásku opätovať, choď od nej preč. Zaslúži si viac.

Asi zažijete noci, kedy si vyjde s kamarátkami von a viac si vypije. Ohlási ťa, aby si po ňu poslal taxík. Ak to urobíš, bude pri tebe ležať celú noc a bude ti hovoriť, ako veľmi ťa miluje a nechce, aby si sa na ňu hneval. Čo vtedy urobiť? Nechaj ju v posteli a zabezpeč, aby pred spaním vypila aspoň liter vody, inak bude ráno zle.

Je to najnezávislejšia žena, akú poznám. Avšak je taká neistá sama sebou. Ak ti začne hovoriť, že ju už nemiluješ, nedaj sa rozčúliť. Pripomeň jej, že to nie je pravda, utvrď ju v tom a ona sa ti roztopí v náručí.

Mačka je pre ňu najdôležitejšia. Vždy. Nikdy na to nezabudni.

Keď má záchvat úzkosti, objím ju a začni ju masírovať. Povedz jej, že je v bezpečí a pripomeň jej, že si môže dať lieky, ak ich potrebuje. Ak s ňou nedokážeš zaobchádzať ako s kráľovnou, nájdi aspoň niekoho, kto to dokáže. Ona si to zaslúži. Zaslúži si to najlepšie.

Bude ťa milovať všetkou silou, ak to pre ňu budeš robiť rovnako.

Prosím ťa, aby si jej neublížil. Je jedinečná. Nedovoľ, aby jej žiara vyhasla.

Daj jej všetko a ona ti to vráti. Moje meno nie je dôležité, hoci zrejme o mne ešte od nej budeš počuť.“

pixabay.com

Rozísť sa s partnerom nie je nikdy ľahké. No nezabúdajme na to, že po rozchode nemusíme byť za každú cenu nepriateľmi. Aspoň, ak je to možné.

Pozri aj: Kontrola bradaviek a tiché močenie. 20 absurdných vecí, ktoré potajomky robí každá žena, no takmer žiadna o tom nikdy nehovorí

zdroj: babskeveci.sk (M)

0
Komentovať (0)