Fanúšičky sú zdrvené, no on má pre svet dôležitý odkaz. Najkrajší muž roku 2018, Jason Momoa, sa rozhodol oholiť si bradu

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Foto: youtube

Nedávno sa v slovenských kinách premietal nový film Aquaman. Hlavnú úlohu si zahral známy herec Jason Momoa. Jason je medzi ľuďmi známy hlavne vďaka svojej obrovskej hrive a bohatej brade. Tisícky žien po celom svete sa do neho doslova zamilovali a stal sa tiež najkrajším mužom roku 2018. Jason však pred pár dňami spravil niečo, čím stratil väčšinu svojich fanúšičiek. Jeho posolstvo je však veľmi hlboké, no zároveň aj smutné.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @vibesalive72 on

Fanúšikovia Jasona si nevedia predstaviť pozerať filmy bez jeho známej brady. Slávny herec sa rozhodol urobiť radikálny krok a oholil si svoju bradu. Spravil tak v ďalekej púšti a použil holiaci strojček. Spravil to preto, aby ukázal ľuďom, že je veľmi dôležité, aby prestali používať plastové fľaše. „Chcel som to urobiť, aby si ľudia uvedomili, že ničia planétu a myslím si, že mám riešenie. Nechcem fňukať. Existuje len jedna vec, ktorá môže skutočne pomôcť našej planéte. Je to hliník,“ povedal Jason Momoa pre boredpanda.com.  

Jeho čin je úžasný, no nebolo to prvýkrát, čo ľudia použili vlasy a bradu pre dobrú vec. „No Shave November“ a „Movember“ povzbudzujú mužov k tomu aby si naopak pestovali svoje vlasy a bradu. „Oholil som si bradu pretože bol čas urobiť zmenu. Je to zmena k lepšiemu pre mňa, moje deti a všetkých naokolo. Vyčistime naše oceány a našu krajinu. Pripojte sa k tejto ceste a prepnime sa konečne na recyklovateľný hliník,“ dodal. 

0
Komentovať (0)