Fanúšikovia kráľovskej rodiny pri pohľade na kráľovnú Alžbetu zaváhali. Takto sa neobjavila na verejnosti už roky

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (royalstylewatch)

Kráľovná Alžbeta použila na podporu chôdze vychádzkovú palicu, keď prišla poďakovať pri príležitosti stého výročia založenia charity Royal British Legion. 

Ako uvádza portál Daily Mail, 95-ročná panovníčka, ktorá je patrónkou tejto charity, bola sprevádzaná svojou dcérou Annou. Kráľovnú je len málokedy možné vidieť s vychádzkovou palicou, hoci v minulosti sa s ňou už párkrát objavila. Išlo však o čas, kedy bola po operácie kolena. V tomto prípade to malo byť pre “pohodlie” hoci neudali žiadny konkrétny zdravotný dôvod, prečo by sa musela podopierať. Dôvodom však mohol byť aj terén, po ktorom sa pohybovala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Royal Style Watch (@royalstylewatch)

Všetko bolo pripravené pre jej pohodlie

Počas tejto návštevy malo byť všetko prispôsobené jej pohodliu, avšak palác to odmietol komentovať. Kráľovná dokonca nevchádzala dovnútra Westminsterského opátstva hlavným vchodom, ale bočným, ktorého cesta je kratšia. Experti ale tiež uviedli, že použitie palice, ktorú si vybrala, nie je úplne vhodná, pretože ide skôr o športovú palicu. Zdá sa však, že táto jej maximálne vyhovuje.

Je to palica, ktorá sa používa na výlety do hôr, na čo je aj určená, pretože je na to vhodný jej úchop. Ako pomôcka pri mobilite nie je vhodná, pretože sa o ňu nie je možné poriadne oprieť. Royal British Legion už sto rokov vyjadruje podporu vojakom a veteránom ozbrojených síl Británie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: