Fanúšikovia si pripomínajú 5 rokov od smrti úchvatného herca. Do neba mu poslali krásny odkaz

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Je to už päť rokov, kedy svet tragicky opustil obľúbený herec Robin Williams. Podľa Ladbible filmami, kde účinkoval, dokázal od smiechu rozplakať nielen deti, ale aj dospelých.

Jeho kariéra trvala viac ako 40 rokov a hral obľúbených filmoch ako napríklad Jumanji, Otec v sukni alebo Dobrý Will Hunting. Ako 63 ročný si však pred piatimi rokmi zobral život a našli ho v jeho dome v Kalifornii. Podľa jeho hovorkyne mali byť dôvodom depresie.

Krásne slová od fanúšikov

Na výročie jeho smrti 11. augusta fanúšikovia z celého sveta na sociálnych sieťach spomínali na to, aký úžasný herec a človek to bol. „Pred piatimi rokmi opustil náš svet Robin Williams. Bol to nadaný herec, ktorý rád rozosmial každého,“ napísal jeden. „Ťažko uveriť, že je to už päť rokov, čo zomrel Robin Williams. Bol skutočne jedinečný a nadaný komik a herec,“ napísal ďalší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robin Williams (@robinwilliams),

Pre mnohých je symbolom detstva

„Pred piatimi rokmi svet stratil skutočne nadanú ľudskú bytosť. Veľký, humánny človek, fantastický herec a vynikajúci komik. Všetkým nám stále chýba. RIP Robin Williams.“ Mnohí ľudia Robinovi ďakovali za to, že bol súčasťou ich detstva. Poctu svojmu otcovi vzdal aj najstarší syn Zak, keď svojho syna pomenoval po ňom. Zak od Robinovej smrti venuje zvýšenú pozornosť duševným chorobám a snaží sa na ne upozorniť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robin Williams (@robinwilliams),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robin Williams (@robinwilliams),

Jeho syn má výčitky

 V mnohých rozhovoroch povedal, že má výčitky, že ho v tom období nenavštívil a že sa musel cítiť veľmi osamelo. Ľutuje, že s ním nestrávil viac času a nedodal mu podporu, ktorú v tom čase pravdepodobne veľmi potreboval.
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: