Fanúšikovia si túto zmenu všimli okamžite. Kate Middleton s novým účesom vyzerá vynikajúco

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Mnohé ženy riešia v poslednej dobe dorastajúce vlasy a aj šediny, keďže nie je jednoduché dostať sa ku kaderníčke. V niektorých krajinách dokonca kaderníčky a kaderníci nemôžu prevádzkovať službu.

Podľa portálu Daily Mail sa zdá, že to je aj prípad vojvodkyne Kate, a to aj napriek tomu, že má k dispozícii iné služby ako bežní smrteľníci. 39-ročná Kate Middleton sa predviedla s výrazne dlhšími vlasmi, na aké sme zvyknutí. Prostredníctvom videohovoru sa zhovárala so sestrami s University Hospitals Coventry a Warwickshire NHS Trust a ďakovala im za ich úsilie. Kate je spolu so svojou rodinou uzavretá v Anmer Hall v Norfolku.

Nový účes

Ide mnohým ľuďom príkladom tým, že si vlasy upravuje sama a necháva rásť svoj štýl. Tvrdí to stylista celebrít James Johsnon. “Strihala sa menej ako je zvykom, preto jej vlasy neustále rástli a keďže nechodila na veľa akcií, má ich oveľa zdravšie,” povedal. Zároveň tiež dodal, že dlhšie vlasy jej nielen, že vyhovujú, ale vyzerá v nich naozaj vynikajúco. Zároveň teraz nenosí pre ňu typický účes s jemnými vlnami, skôr sú jej vlasy dlhé.

Foto: Profimedia

Menej je viac

Teraz nosí často vlasy aj v cope a drží sa hesla menej je viac aj v prípade doplnkov. Kate si vypočula dojemný príbeh staršej zdravotnej sestry, ktorá držala ruku umierajúceho pacienta, pričom hrala jeho obľúbená kapela. Po vypočutí dojímavého príbehu povedala Kate dzravotným sestrám:

“Znova a znova počúvame o úžasných veciach, ktoré sestry v krajine, ale aj mimo nej robia. Viete, toto sú veci, ktoré nie sú súčasťou žiadneho kurzu, ale veci, ktoré vychádzajú z vášho srdca. Myslím si, že práve teraz záleží na láskavosti voči pacientom, o ktorých sa staráte a o to, že tam ste, keď tam nemôže byť rodina, ale vy to posúvate ešte ďalej.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: