Fanúšikovia to označili ako pomstu za Meghan Markle. Svet obletela fotografia Williama a Kate a ľudia si hneď všimli toto

Foto: archív TASR

Fanúšikovia kráľovskej rodiny špekulujú o tom, že jedna zo známych herečiek a modeliek Priyanka Chopra, ktorá je zároveň priateľkou Meghan Markle, zámerne potupila princa Williama a Kate Middleton.

Ako uvádza portál Independent, fanúšikovia si myslia, že to, že herečka netlieskala, keď dorazili William a Kate na Wimbledon do svojej lóže, je pomsta za Meghan Markle, ktorá je jej kamarátka. Príchod Williama a Kate na zápas povzbudzovalo množstvo ľudí, ktorí sa zápasu taktiež zúčastnili. Dva rady za nimi sedela práve Priyanka, ktorá si upravila svoj šál a odvrátila zrak od kráľovského páru.

Pomsta za Meghan?

Podľa niektorých ľudí malo ísť o reakciu na jej dlhoročné priateľstvo s Meghan Markle. Fanúšikovia tiež povedali, že Priyanka sa vyjadrila: “Jediný princ, ktorého uznávam, žije v Montecito.” Povedať to mala v súvislosti s novým domovom Meghan Markle a princa Harryho v Kalifornii. Podľa ľudí to bola odpoveď na obvinenia, ktorým čelia po rozhovore s Oprah, ktorý Meghan absolvovala.

Vykonštruovaný problém

Počas rozhovoru pár prehovoril o tom, že boli vystavení rasizmu, Meghan tiež potvrdila, že práve Kate ju mala rozplakať pred svadbou a ďalšie veci, ktoré vyvolali búrlivé diskusie. Mnohí ľudia sa postvili na stranu Priyanky a tvrdia, že sa zachovala ako správna priateľka, ďalší zase jej konanie považujú za prehnané a detinské.

Foto: profimedia

Na druhej strane však prevláda názor, že celá situácia bola vykonštruovaná a vôbec nešlo o takú veľkú vec, ako z toho urobili ľudia na sociálnych sieťach. Čo si myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: