Farebný papier zložila na polovice a konce zrolovala. Bez tejto veci si už balenie darčekov neviem predstaviť


To, ako krásne zabaliť darčeky, sme vám už ukázali a malo to veľmi pozitívne ohlasy. Hľadáte opäť niečo jednoduché a pritom kreatívne? Ešte nedávno sa mi všetci smiali, že neviem pekne zabaliť darček. Tento rok som to vzala do vlastných rúk a inšpirovala som sa nejakými návodmi na internete. Ak to nejde ani vám a hľadáte návod, ktorý vám presne krok za krokom ukáže, ako darček pekne zabaliť, potom si určite pozrite tento návod.

darcek
takprosto.cc

Za zmienku stojí aj článok o trochu inom balení darčekov a preto ho určite nevynechajte.

Tento návod je univerzálny, darčeky takto môžete baliť po celý rok, nielen na Vianoce. Teraz je však presne ten čas, kedy budeme baliť všetci a vo veľkom. Prekvapte svoju rodinu alebo priateľky takouto krásnou taštičkou.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));