Federer prezradil tajomstvo šťastného manželstva a našla sa najkrajšia žena sveta. Toto je 7 najpozitívnejších správ týždňa

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Počas týždňa sme vám priniesli množstvo článkov. Témy boli rôzne a snažili sme sa urobiť všetko preto, aby sme vás informovali o všetkom, čo by vás mohlo zaujímať. Keďže v živote potrebujeme dobrú náladu, prinášame vám tie najpozitívnejšie správy z celého týždňa.

Roger Federer a tajomstvo šťastného manželstva

Profesionálny tenisový hráč Roger Federer sa stal v roku 2004 najlepším tenistom na svete. Napriek tomu je veľmi známy aj tým, že žije usporiadaný a šťastný rodinný život s Mirkou, ktorá má slovenské korene a spolu majú štyri deti, dva páry dvojičiek. Úspešný tenista a bývalá úspešná tenistka Mirka sú manželmi už 10 rokov. Roger tvrdí, že radšej bude spať v posteli plnej kričiacich detí, akoby mal spať bez nej. Viac sa dočítate TU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Federer Fans (@mirkafedererfan),

Kto je najkrajšou ženou sveta?

Keď sa rozprávate o tom, ktorá známa žena na svete je tou najkrajšou, určite padnú mená ako Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Jennifer Aniston a možno najnovšie aj Meghan Marke či Kate Middleton. Podľa najnovšieho rebríčka je však všetko úplne inak. Určite vás poteší, že o tom môžete rozhodnúť aj vy. Viac sa dočítate v našom článku TU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥Adrian🔥آدریان🔥 (@adrian.plus.mitra),

Na dovolenku by ste mali chodiť iba s kamarátkami

Leto a čas dovoleniek je často pre ľudí, ktorí nemajú partnerov, veľmi obtiažny. Obzvlášť ženy tento fakt väčšinou zvládajú veľmi ťažko. Môžete ísť na dovolenku so svojou rodinou, ale pravdou je, že tá vám po čase môže ísť na nervy. Vedci prišli na to, že práve kamarátky sú na cesty tými najlepšími spoločníkmi a že je to dokonca prospešné pre vaše zdravie. Viac sa dočítate v článku TU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie Hollobone (@mummytime4),

Príbeh dvojročného hrdinu, ktorý dojal celý svet

V dnešnej dobe existuje množstvo úžasných projektov, ktoré pomáhajú ľudom, ktorí to nemajú v živote ľahké. Jedným z týchto projektov je aj Lucky Fin, ktorí spája ľudí s vrodenými anomáliami končatín. A aj vďaka tomuto projektu sa môžu deti s hendikepom vyrovnať so svojou inakosťou. Priniesli sme vám príbeh malého chlapčeka, ktorý si našiel takúto skvelú kamarátku. Má rovnaký hendikep, no je úspešná futbalistka. Viac sa dočítate TU.

Po príchode na pláž by ste mali robiť selfie so svojimi deťmi

Čo robíte ako prvé, keď ste na dovolenke a vyberiete sa na pláž? Určite rozprestriete deku a začnete deťom natierať chrbát opaľovacím krémom, alebo s nimi utekáte na zmrzlinu. To, čo by ste mali ale robiť po správnosti je selfie s celou svojou rodinou. Dôvod je oveľa jasnejší, než by ste si možno mysleli. Viac sa dočítate v článku TU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sussex Family👪 (@sussexfamilyfr),

Meghan Markle oslávila narodeniny

Meghan Markle má 38 rokov. Manželka princa Harryho oslávila v nedeľu svoje  prvé narodeniny, odkedy je mamou a jej manžel jej nechal na sociálnych sieťach krásny odkaz. Viac sa dočítate v článku TU.

Ďalšia firma zaviedla 4-dňový pracovný týždeň

Mnohí ľudia by ho uvítali a ďalší len krútia hlavou. Mediálna agentúra v Melbourne zaviedla štvordňový pracovný týždeň a zaznamenala masívne zmeny. Zaujímavé je, že si nevybrali predĺžený víkend a za deň, kedy sa nepracuje, vybrali stredu. Viac sa dočítate v článku TU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Schnelle, faire und unkomplizierte Schlüsselübergabe für deine Immobilie gesucht? 🏘🏠👌 . Mit dem MietobjektCheck von faircheck # vermeidest du Kosten für langwierige Streitigkeiten um Kaution oder Reparaturaufwendungen # erhältst eine umfassende Dokumentation zum Ist-Zustand der Immobilie # bezahlst du einen Fixpreis, der von der Anzahl der Räume abhängt . Der MietobjektCheck von faircheck unterstützt dich bei der Vermietung und Miete von Wohnungen, Häusern und Gewerbeobjekten. Mit #VEX #Videobegutachtung funktioniert die Begutachtung durch erfahrene Sachverständige von faircheck sogar aus der Ferne. . . . Für mehr Details klicke in der Beschreibung. 🔝 #schlüsselübergabe #mieten #vermieten #immobilie #haus #immobilienmarketing #video #videobegutachtung #instagood #office #picoftheday #wohnung #grundstück #graz #wien #salzburg #linz #innsbruck #bregenz #stpoelten #klagenfurt #eisenstadt

Príspevok, ktorý zdieľa faircheck Schadenservice GmbH (@myfaircheck),

Ktorá správa z nášho týždenného prehľadu vás zaujala najviac?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: