Fitness trénerka búra predstavy o dokonalých fotografiách. Toto nie je fotka pred a po, žiadne rýchle chudnutie neexistuje, tvrdí

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: Instagram (anjuli_fitforlife)

Už dávno vieme, že pomocou filtrov, programov na úpravu fotografií alebo správnych póz, dokážu blogerky, ale aj známe hviezdy, hotové divy. Práve to však vyvoláva v mnohých ženách nesprávne pocity.

Nespokojnosť so svojím telom vyjadruje nejedna mladá aj staršia žena. Nepomáhajú tomu ani dokonale upravené fotografie na sociálnych sieťach, kedy sa jednoducho ženy necítia dobre práve kvôli svojim postavám. Portál Ladbible informoval o trénerke, ktorá vyvracia všetky mýty o dokonalých telách, a to aj v prípade cvičenia a obmedzovania stravy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený YouTube Anjuli Mack 🎥 AUCKLAND (@anjuli_fitforlife),

Nikto nie je dokonalý

Anjuli Mack zdieľala fotografie svojej postavy na sociálnych sieťach vedľa seba, aby zdôraznila problém porovnávania žien na sociálnych sieťach. Zdôraznila, že fotografie nie je žiadne predtým a potom, ale že je to odfotené po pár sekundách. Na svojom Instagrame má viac než 156-tisíc sledovateľov. “Spoločnosti vykorisťujú ľudí, ktorí sa zúfalo snažia o rýchle chudnutie, ale v skutočnosti vlastne len spľasnú, a potom zase rýchlo naberú,” informovala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený YouTube Anjuli Mack 🎥 AUCKLAND (@anjuli_fitforlife),

Žiadne rýchle chudnutie neexistuje

Podľa nej žiadne rýchle chudnutie jednoducho neexistuje. Zároveň informovala všetkých ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a zhodiť nejaké kilá, aby mysleli na niekoľko dôležitých vecí. “Takže, zopár kľúčových vecí, ktoré by som chcela, aby som vedela a aby ste vedeli vy ešte predtým, než sa vrhnete do chudnutia. 1. Ak chcete stratiť tuk odkiaľkoľvek, musíte byť v kalorickom deficite, teda jesť menej kalórií, ako si telo vyžaduje na udržanie. 2. Sacharidy nie sú váš nepriateľ. Môžete jesť chlieb aj cestoviny. Kľúčová je však striedmosť.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený YouTube Anjuli Mack 🎥 AUCKLAND (@anjuli_fitforlife),

Toto nie je skutočný život

“Sociálne médiá a časopisy nie sú skutočný život. Je to len niečo, čo niekto chce, aby ste videli. Nikdy neuvidíte ničí celý život. Zamerajte sa na vás. Nesnažte sa kopírovať XYZ, módne diéty alebo zbytočne míňať peniaze na nejaké nápoje. Len si spravte plán a držte sa ho. Dôverujte svojmu trénerovi a celému procesu. Priala by som si, aby som mala od prvého dňa trénera. Buďte k sebe láskavý.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený YouTube Anjuli Mack 🎥 AUCKLAND (@anjuli_fitforlife),

“O niekoľko rokov sa už nebudete starať o ten jeden deň, kedy ste vybočili zo svojho jedálnička, boli ste na dovolenke s rodinou či s priateľmi a pri raňajkách formou bufetu vám bolo zle. Chcete si predsa so svojimi blízkymi vytvárať spomienky na celý život.” 26-ročná žena taktiež povedala, že v minulosti mala problém so svojím telom a vytvorila si nezdravý vzťah k jedlu a k cvičeniu, pretože skúšala veľa rôznych vecí, ktoré proste nefungovali. Teraz vedie stránku, ktorá podporuje zdravie, kondíciu a pozitívny prístup k vlastnému telu.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: