Vyzerá úplne obyčajne. Za touto fotografiou sa však ukrýva čistý a krásny príbeh, ktorý aj po rokoch dojíma celý svet

Lucia Horáková Ešte viac

Môže mať niečo vyššiu cenu ako rodina? Všetci sa určite zhodneme v tom, že práve naši najbližší zohrávajú v našich životoch tú najdôležitejšiu úlohu, ktorá sa nedá porovnať so žiadnymi inými hmotnými majetkami.

Aby sme na krásne chvíle zo života nezabudli, zachytávame ich na fotky, ktoré sa stávajú snáď tým najväčším bohatstvom, ktoré počas rokov nadobudneme.

A práve fotka, ktorá sa objavila na sociálnej sieti sa ihneď stala mimoriadne virálnou a ľudí jej čistý a krásny príbeh dojal k slzám. Zachytáva 101-ročnú babičku Rosy Camfieldovú v okamihu, kedy drží na rukách maličké, len dvojtýždňové bábätko svojho pravnúčatka. Spočiatku  ani len netušili, aký ošiaľ záber na internete vyvolá a koľko záujmu sa im zrazu dostane.

101 year difference.

Gepostet von Life of Dad am Mittwoch, 18. März 2015

Fotka je o to výnimočnejšia, že zachytáva najstaršieho a najmladšieho člena rodiny v momente, kedy jeden život končí a druhý sa práve iba začína.

Babička Rosa sa narodila 13. júna 1913 a väčšinu svojho života prežila v americkom Michigane, kde pôsobila ako učiteľka. Jej životný príbeh sa skončil ešte 30. marca 2014, necelé dva týždne po tom, ako bola fotka pridaná na sociálnu sieť.

I keď sa príbeh fotky objavil na internete už pred niekoľkými rokmi, stále v sebe skrýva obrovské posolstvo a emóciu, ktorú zanecháva.

Pozri aj: Fotografia, ktorá ľudí poburuje. Mladá mamička dojčí 5-ročného syna nahá vo vani a tvrdí, že ide o úplne prirodzenú vec (NSFW)

Lucy, redbookmag.com

0
Komentovať (0)