Fotky, ktoré vás dojmú k slzám. Milujúci muž oholil hlavu manželke, ktorá sa chystá bojovať s rakovinou

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: maxpixel

Niektoré príbehy jednoducho píše sám život. Nech sa snažíme akokoľvek, občas to proste nevyjde a my nevieme, čo nám život prinesie. Srdcervúci príbeh priniesla aj fotografka Mandy Parks.

Fotografka Mandy Parks zachytila bolesť mladého páru Charlie a Kelsey Johnsonovcov, ktorí si práve prechádzajú bojom, ktorý nechce zažiť nikto. Charlie si prechádza rakovinou prsníka. Celý príbeh uverejnil portál Bored Panda.

Mnohí pacienti si oholia hlavy

V dôsledku chemoterapie množstvo ľudí cíti veľkú nevoľnosť, majú pocit, že sú slabí a jedným z vedľajších účinkov je aj vypadávanie mihalníc, obočia a aj vlasov. Mnohí pacienti sa preto skôr či neskôr rozhodnú, že si vlasy oholia, pretože je to pre nich jednoduchšie ako pozerať sa na chumáče vlasov, ktoré im denne vypadávajú.

Fotografie, ktoré rozprávajú príbeh

To je prípad aj Charlie, ktorá sa rozhodla, že si svoje vlasy oholí a poprosila preto svojho manžela Kelseyho, aby jej pomohol. Mandy to všetko zachytila na fotografiách, z ktorých vyžaruje neuveriteľná bolesť, no zároveň aj sila. Príspevok si získal viac ako 270-tisíc reakcií a viac ako 40-tisíc komentárov.
Silné ženy sa nerodia

“Silné ženy sa jednoducho nenarodia. Tvoria ich búrky, ktorými prechádzajú. Z bolesti, chýb a zármutku dosahujú hrdosť a silu. Neviem, kto toto potrebuje dnes vidieť. Alebo včera. Alebo niekto, koho poznáte a zajtra mu zavoláte. Ukážte mu, ako vyzerá sila. Dokážte mu, že nie je sám. Stojte pri nich, aby to zvládli ako praví bojovníci,” napísala fotografka.


Z fotografií naozaj vyžaruje niečo nadpozemské a určite to dodáva silu aj tým, ktorí si myslia, že sa im celý svet obracia naruby. Čo si o tom myslíte?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: