Fotografia, ktorá pobúrila internet, je len pre silné povahy! Takto sa rodičia po potrate rozlúčili s dcérou

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: Instagram (minibelle.nl)

Prísť o dieťa je pre rodiča to najhoršie, čo sa môže stať. Hovorí sa, že rodič by nikdy nemal prežiť svojho potomka, no život so sebou prináša smutné príbehy.

Každý má vlastný spôsob, ako sa s takouto stratou vyrovnať. Kým niektorí ľudia sa na čas uzatvoria do seba a potrebujú byť sami, iní sa zase chcú o svoj príbeh podeliť. To je aj prípad Anny Krylovej, ktorá pred dvoma rokmi prišla o dieťatko. Ako uvádza portál HowAboutMom, Anna je ruská blogerka, ktorá žije so svojím mužom a deťmi v Holandsku. Na Instagrame má viac ako 12-tisíc sledovateľov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Krylova (@minibelle.nl)

Stalo sa jej to už druhý raz

Ako povedala v rozhovore, už druhýkrát sa jej stalo, že takto prišla o dieťatko, náhla zástava srdiečka v približne 15. týždni tehotenstva. Toto smutné výročie si pripomenula pred niekoľkými dňami, a to fotografiou, ktorá rozpútala veľkú diskusiu. Zverejnila totižto fotografiu, na ktorej je spolu s manželom a dvoma dcérami, pričom v lone jej leží jej mŕtve dieťatko.

Fotka vyvolala kontroverziu

Fotografia spustila vlnu diskusie. Niektorí ľudia tvrdia, že je to naozaj nevhodné, druhí zase s Annou súcitia. Pre niektoré ženy je však dôležité podeliť sa so svojou bolesťou aj s ďalšími ľuďmi. Mnohé ženy chcú tiež takto ukázať niečo, o čom sa bežne nehovorí a čo často vzbudzuje v ľuďoch kontroverziu. Avšak mnohé mamičky, ktoré si prešli niečím podobným, takýmto spôsobom cítia podporu a necítia sa až tak sami. Čo si myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: