Fotografia z obchodu má už tisíce reakcií: Takto to vyzeralo pred Veľkou nocou, ľudia sú zhrození

Foto: TASR – Jakub Kotian

Koronavírus obmedzil množstvo z nás. Mnohí ľudia trpia nielen zdravotne, ale aj finančne. Preto sa našlo veľmi veľa Slovákov, ktorých nahnevala fotografia, ktorá sa objavila na sociálnych sieťach.

Nielen pre gastro priemysel, ale vo všeobecnosti pre malých podnikateľov, je pandemická situácia v mnohých prípadoch likvidačná. To či štát robí dostatok pre to, aby ich podporil je diskutabilné a každý má na to iný názor. Veľkonočné sviatky sa tento rok niesli v znamení očakávania a toho či to Slovensko zvládne.

Ľudia boli prekvapení

Opatrenia boli prísne, no napriek tomu je jasné, že mali svoj účel. Ľudia však nakupovali, ako keby očakávali stovky návštev. Samozrejme, že svoje urobilo aj to, že boli obchody niekoľko dní zatvorené, no stále nie je dôvod na paniku. Na stránke Nekŕmte nás odpadom bola pred niekoľkými dňami zverejnená fotografia z jedného obchodu.

Od Vás: Male prevádzky likvidujeme, športovať zakážeme a takto vyzerá slovenský lockdown v praxi vo všetkých hypermarketoch.

Uverejnil používateľ Nekŕmte nás odpadom Sobota 3. apríla 2021

 

Mnohí ľudia komentovali práve to, že sú malí obchodníci zatvorení, kým veľké reťazce prosperujú. Ďalší tiež upozornili na to, že nedodržiavali rozostupy a množstvo ľudí. Mnohí ľudia v komentároch posielali tiež vlastné fotografie, kde ľudia stáli v radoch pred obchodmi už od rána.

Čo si o tom myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: