Funguje to až v 99% prípadov! Toto sú 4 overené spôsoby, ako zistíte, že vám niekto klame do očí

Lucia Mužlová Ešte viac

Lož je prítomna všade. Denne sa vás snaží oklamať možno hneď niekoľko ľudí. Odhaliť klamstvo však nie je nemožné. Pomôžu vám s tým tieto 4 tipy, ktoré fungujú v 99% prípadov. 

#1 Klamári si nikdy nepriznajú vinu

Ono sa to vždy spraví tak nejak „samo“. Klamár bude vždy zatĺkať, zatĺkať a zatĺkať, že sa niečoho dopustil – aj keď všetkým ostatným môže byť úplne jasné, že klame. O svojej nevine dokáže presvedčiť dokonca aj seba samého.

brightside.me

#2 Klamári sú plní negativity

brightside.me

Klamári vedia, že nehovoria pravdu. Aj oni sú však ľudia a pri hovorení klamstiev ich trápia výčitky svedomia (minimálne na tej podvedomej úrovni). Práve to je dôvodom toho, prečo okolo seba neustále pľujú žlč a prečo sú nonstop nevrlí a negatívni.

#3 Klamári sa nedokážu obhájiť

brightside.me

Ak sa už raz ich lož prevalí, rozumného vysvetlenia sa aj tak nedočkáte. Klamár sa pokúsi svoj čin ospravedlniť buď absolútne nezrozumiteľným vysvetlením, alebo spôsobom, ktorý vám bude akurát tak na smiech.

#4 Klamár sa vyjadruje príliš zložito

brightside.me

Rozprávajú veľa a rozprávajú často. Každý klamár sa snaží neustále každého presvedčiť, že on je tým dokonalým, bezchybným, dobre zarábajúcim intelektuálom, ktorý sa pohybuje len v tých najvyšších kruhoch. Neriešte. Bavte sa. Keď pravda vyjde najavo, bude to stáť za to.

BONUS: Oči nikdy neklamú

pixabay.com

Očiam sme sa už venovali napríklad aj v tomto článku, kde sme si vysvetlili, že sledovaním očí dokážete klamára odhaliť naozaj relatívne jednoducho. Ak teda máte podozrenie, že vám niekto klame, nezabudnite sa mu poriadne zahľadieť do očí.

Pozri aj: Ak ste sa narodili v tomto znamení, možno ste skrytý génius! Ak ste si mysleli, že ide o Váhy, ste na omyle!

zdroj: babskeveci.sk, brightside

0
Komentovať (0)