Harry a Meghan od narodenia dcérky prvý raz spolu na verejnosti. Ľudia si hneď všimli tento detail

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Profimedia

Princ Harry a Meghan Markle sa prvý raz objavili spolu na verejnosti od pôrodu ich dcérky Lilibet. Je to zároveň ich prvé verejné vystúpenie, odkedy sa presťahovali do Kalifornie.

Ako uvádza portál ABCNews, Harry a Meghan navštívili v ranných hodinách observatórium, no tiež aj pamätník a múzeum 11. septembra. Výlet do New Yorku je tiež ich prvou verejnou cestou, odkedy sa minulý rok presťahovali do Kalifornie a prvé verejné vystúpenie Meghan od júna, kedy porodila svoje druhé dieťa, dcéru Lilibet.

Chcú hovoriť o očkovaní

Taktiež obaja plánujú zúčastniť sa na každoročnom koncertnom podujatí Global Citizen Live v Central Parku. Obaja chcú na koncerte propagovať rovnosť vakcín na celom svete v boji proti koronavírusu. Obaja sú tiež spolupredsedami medzinárodnej očkovacej organizácie proti koronavírusu. Začiatkom tohto mesiaca princ Harry predniesol prejav pri udeľovaní cien GQ a prosil vlády a farmaceutické spoločnosti, aby urobili viac pre očkovanie celého sveta.

Foto: Profimedia

Podľa neho je dôležité, aby každá komunita mala prístup k očkovacej látke a je nevyhnutné, aby boli prepojení s dôveryhodnými informáciami o vakcíne. Meghan a Harry boli nedávno zaradení do zoznamu najvplyvnejších ľudí sveta časopisu Time. Bolo to zároveň prvý raz, kedy obaja spoločne pózovali na titulnú stranu.

Mnohým fanúšikom neušlo, že Harry a Meghan sa objavili zladení v čiernej farbe, ale aj to, že Meghan len pár mesiacov po pôrode vyzerá výborne.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: