Harry a Meghan odhalili niečo, o čom nemal nikto ani poňatia: Prišli sme o druhé bábätko

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Meghan Markle dnes odhalila, že počas leta potratila. Nikto o tom nemal ani poňatia. 

Ako uvádza portál Daily Mail, Meghan povedala, že potratila druhé dieťatko potom, čo pocítila ostrý kŕč, keď menila Archiemu v júli plienku. Prezradila to pre denník New York Times“Prebaľovala som Archieho, keď som cítila ostrý kŕč. Spadla som na zem s ním v náručí a spievala som uspávanku, aby sme boli obaja pokojní, hoci to bolo v ostrom kontraste s tým, že som cítila, že niečo nie je v poriadku,” povedala.

Harry a Meghan
Foto: archív TASR/AP

Pri držaní Archieho prišla o jeho súrodenca

“Vedela som, že ako držím svoje prvorodené dieťa, strácam druhorodené.” Meghan opísala neznesiteľný smútok z toho, čo sa stalo. Povedala, že to júlové ráno sa začalo tak ako každý iný deň. Zobudila sa, nakŕmila psy, začala prezliekať Archieho, a potom sa to stalo. “O niekoľko hodín neskôr som ležala na nemocničnom lôžku, držala som svojho manžela za ruku, cítila som teplo jeho dlane a obaja sme plakali.”

Harry a Meghan
Foto: archív TASR/AP

“Strana dieťaťa znamená niesť takmer neznesiteľný smútok, ktorý zažili mnohí, ale len málokto o ňom hovorí.” Podrobnosti a súkromie, ktoré v článku odhalila sú v rozpore s obvyklou politikou členov kráľovskej rodiny, ktorí o svojom živote neprezrádzajú takmer nič.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: