Harry a Meghan už poznajú pohlavie bábätka: Toto sú top tipy na meno pre ich ďalšieho potomka

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (sussexroyal)

Meghan Markle a princ Harry už podľa všetkého vedia pohlavie svojho dieťatka a je viac než pravdepodobné, že ho nepomenujú podľa tradičných mien v britskej kráľovskej rodine.

Podobne to bolo aj s ich synom Archiem. Ako uvádza portál Daily Mail, vojvoda a vojvodkyňa teraz žijú v Kalifornii a minulý rok sa vzdali svojho pôsobenia v kráľovskej rodine. Na Valentína oznámili, že čakajú druhé dieťa. Ingrid Seward, špecialistka na kráľovskú rodinu uviedla, že Meghan a Harry už určite poznajú pohlavie bábätka, pretože to je “spôsob Los Angeles”.

Zvolia si neobvyklé meno?

Dodala tiež, že je pravdepodobné, že sa rozhodnú pre neobvyklé meno, keďže sú oslobodení od kráľovských tradícií. “Som si istá, že ani jeden z nich nebude chcieť a nebude cítiť povinnosť použiť štandardné meno pre kráľovskú rodinu,” povedala. Jej tipy na mená sú pre chlapca Red, Grey alebo Blue a pre dievča zase Daisy, Primrose, Violet alebo Ivy. Taktiež dodala, že by ju neprekvapilo, keby dievatko dostalo meno Diana.

Tieto mená sú v topke

Spoločnosť Ladbrokes má na čele meno Alfie pre chlapca a Alexandra pre dievča, pričom obe sú v kurze 4:1. Väčšina ľudí si myslí, že Meghan bude mať dievča. Meghan a Harry však zatiaľ žiadne informácie o svojom novom potomkovi nezverejnili a je pravdepodobné, že tak ani v blízkej dobe neurobia.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: