Herečka a speváčka Barbora Švidraňová má koronavírus. Opísala, aké je to nakaziť sa aj napriek očkovaniu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (_basie_)

Očkovanie proti koronavírusu nemôžeme brať ako zázračný liek, ktorý nás všetkých ochráni predtým, aby sme sa nakazili. Je to však ochrana predtým, aby sme skončili v nemocnici s ťažkým priebehom.

Napriek tomu, že sa môžete nakaziť aj potom, čo ste sa zaočkovali, určite to nie je dôvod na to, aby ste sa tomu vyhýbali. Koronavírus počas takmer dvoch rokov dostal naozaj množstvo ľudí a je predpoklad, že keď ste ho ešte nemali, čoskoro sa nakazíte aj vy. Svoje o tom vie aj herečka a speváčka Barbora Švidraňová, ktorá na sociálnej sieti opísala, ako sa cíti.

Foto: Instagram (_basie_)

“Heeej, presne vyzerám tak ako sa cítim… na ho*no. Aj na dve, či tri… Teda, dnes už je oveľa lepšie, toto je fotečka z pred troch dní, ale bol to záhul… Dnes už sa mi aj chuť vrátila (do života minimálne, ale aj tá na jazyku) Áno, správne chápete, mám TO. Alfa beta gama delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným (len keby náhodou niekto ešte nevedel), a vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci. Ale nielen teraz.

Je dôležité sa o seba starať

Že máme tu pandémiu, tak hrozne teraz do seba budeme rýchlo pchať lieky a iné šmakocinky. Treba celkovo zmeniť životný štýl. Zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Nezabúdajte na vitamínky, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila. Keby som nepodcenila obyčajnú nádchu, tak by som možno nemala oslabenú imunitu, málo spánku, chabé jedlo, do toho prepracovanosť level3000… no prosto “keby bolo keby”… poznáme to všetci, že áno… Počúvajme svoje limity.

Ja viem, že instagram nemá rád chorých a škaredých, ale aj toto je realita… tak, len aby sa človek nestratil v tom ružovom ňuňuňu pozlátku… Pozdravujem vás a veľa zdravíčka prajem každému! Hádam toto už bude naozaj tá posledná vlna a rok 2022 bude k nám milosrdnejší… Neviem sa ho dočkať!”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: