Herečka Emília Vášáryová má koronavírus, internetom sa šíria klamstvá o jej stave. Jej sestra Magda uviedla veci na pravú mieru

Kristína Hagarová Ešte viac

FOTO TASR – Jakub Kotian

Sociálnymi sieťami sa v posledných dňoch šírili správy o tom, že obľúbená slovenská herečka Emília Vášáryová má koronavírus napriek očkovaniu a že jeho priebeh je veľmi vážny.

Mnohí ľudia na sociálnych sieťach zdieľali informácie o tom, že herečka Emília Vášaryová má ťažký priebeh koronavírusu, a to napriek tomu, že je proti nemu zaočkovaná. Proti týmto informáciám sa ohradila aj jej neter, Hana Lasicová, no ticho nezostala ani jej sestra Magda, ktorá ľuďom a médiám, ktoré šíria nepravdivé informácie, poslala ostrý odkaz.

Veci uviedla na pravú mieru

“Bulvár, ešte stále točíte, že moja sestra, Emília V, je strašne chorá? Klamete, ste nebezpečné médiá, otupujete mozgy ľudí, pre ktorých ste jediným zdrojom informácií o svete mimo ich dediny. Preto máte zodpovednosť väčšiu ako oni za to, čo šírite.
Pravdou je, že moju sestru nakazila klamárka, že je očkovaná, v Prahe. Ale keďže moja sestra je 3x očkovaná, je v poriadku. Očkovanie ju zachránilo, lebo vekom a problémami s pľúcami je vhodnou obeťou vírusov.

Ale očkovanie ju chráni. A prečo sama o tom nenapíše? Lebo nepoužíva ani počítače a už vôbec nie sociálne siete. Preto sa ozývam ja. Ľudia, bulvár sa potrebuje predať za všetku cenu. A preto, aby pritiahol Vašu pozornosť, vyrába klamstvá.
Chcete byť klamaní?” napísala na sociálnych sieťach.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: